Isabella Fieri miała zaledwie 9 lat, kiedy jej matka zmarła 2 lata temu po długiej i ciężkiej chorobie. Odtąd jej ojciec Philip samotnie opiekuje się Isabellą i jej bratem. Mężczyzna z Alpine w Utah (USA) wychowuje swoje dzieci najlepiej, jak potrafi, ale są też pewne sprawy, z którymi nie jest w stanie sobie poradzić. Jego żona zawsze dbała o długie, gęste kasztanowe włosy Isabelli, wymyślając każdego dnia inną stylizację. Niestety, Philip nie potrafił jej zastąpić…
opowiastki
Zdecydował więc, iż obetnie córce włosy na krótko, czym samym problem z ich układaniem zniknie.

opowiastki

Po jakimś czasie włosy oczywiście odrosły

Po jakimś czasie włosy oczywiście odrosły, więc Isabella wiązała je w zwykły kucyk, ponieważ nie miała już osoby, która codziennie wymyślałaby inną fryzurę do szkoły.

opowiastki

Jednak pewnego dnia

Jednak pewnego dnia, kiedy 11-latka wsiadła do autobusu szkolnego, zauważyła jak kierowca Tracey Dean splata włosy jej klasowej koleżance. Wtedy uczennica również poprosiła kobietę, by zajęła się jej włosami. Tracy zgodziła się od razu i od tego dnia, między rzędami siedzeń dziewczynka niemal codziennie oddaje się w ręce kierowcy-fryzjerki.

Isabella poniekąd czuła się tak, jakby robiła to jej mama…opowiastki

„Przypomina mi mamę”- mówi młoda Amerykanka.
„Zawsze nie mogę się doczekać następnego dnia, aby zobaczyć, co tym razem wymyśli Pani Tracey na mojej głowie”.
Z drugiej strony, Tracey jest szczęśliwa, że daje tyle przyjemności małym gestem.

opowiastki

Cieszę się, że jest szczęśliwa

„Cieszę się, że jest szczęśliwa”– przyznaje kobieta.
„Siedem lat temu zdiagnozowano u mnie raka piersi i jedną z rzeczy, które przeszły przez mój umysł, było:”Co będzie z moim dzieckiem? „. Na szczęście Tracey była w stanie pokonać chorobę i żyje nie tylko dla swojego potomstwa, ale także dla uczniów w autobusie, którzy są dla niej jak własne dzieci.opowiastki

Ani nauczyciele, ani ojciec Isabelli nie ukrywali, że Isabella jest znacznie radośniejsza i pełniejsza życia.
„Tracey nie musiała tego robić, ale i tak pomogła – mówi ojciec Philip. „Jestem wzruszony.” -dodaje.opowiastki

Nic i nikt nigdy nie będzie w stanie zastąpić matki 11-latki. Ale Isabella może doświadczać teraz podobnych chwil, jakie dzieliła z mamą. To czyni ją szczęśliwą.

Źródło: mirror.co.uk

Zobacz także – 25-latek ratuje 90 jeleni przed śmiercią w ostrzach kosiarki. Pomaga mu w tym… dron!