Po śmierci ukochanych psów, mężczyzna otrzymuje wyjątkowy prezent urodzinowy. Koniecznie zobacz jego emocjonalną reakcję!
Średnia 5 (100%) 4 głosy(ów)

Każdy właściciel zwierząt wie, jak szybko ich ukochani czworonożni przyjaciele stają się pełnoprawnymi członkami rodziny.

Tym bardziej dotkliwy był cios dla rodziny Xuerub, ponieważ w tym roku ich dwa szczeniaki rasy Bichon frise – Nemo i Lucy zmarły na niewydolność serca w odstępie dwóch tygodni.

Szczególnie ojciec James mocno przeżył odejście uwielbianych zwierząt. Właśnie dlatego jego żona i córka zaplanowały specjalną niespodziankę dla Kanadyjczyka.
opowiastki

„Chciałyśmy dać mojemu tacie wyjątkowy prezent na urodziny, ponieważ widziałyśmy, że jest już ”gotowy „na kolejnego psa, który wypełni lukę w jego życiu, którą pozostawili Nemo i Lucy.” – mówi córka Jaleen.

opowiastki

Uzbrojona w kamerę, młoda kobieta wręczyła kartkę urodzinową nieświadomemu niczego ojcu, który siedział na kanapie. Gdy tylko mężczyzna zobaczył na zdjęciu szczeniaka Bichon

Frise, natychmiast zaczął płakać, więc jego córka przeczytała mu treść kartki :

„Witaj, nazywam się Lumo. Nie, nie jestem Nemo i nigdy nie mógłbym być jak Lucy. Ale moja mama przywiodła mnie tutaj, aby przywrócić trochę radości do Twojego życia. Gdy będziemy razem podróżować, będziemy mogli stworzyć nasze wspaniałe wspomnienia i powiązać je z pięknymi wspomnieniami, które mieliście z Nemo i Lucy.”

Nemo
Kiedy James w końcu trzyma w ramionach małego szczeniaka Lumo, kompozycję imion Lucy i Nemo, wszystkie tamy pękają.

„Witaj, mój maleńki”– mężczyzna mówi przez łzy. Jego emocjonalna reakcja poruszyła nasze serca!

Nemo i Lucy nigdy nie mogą zostać zastąpione – i nie powinny. Jednak mały szczeniak pomoże Jamesowi i reszcie rodziny uwolnić się od bólu związanego z ich utratą. A Lumo już został obdarowany ogromem miłości!

Zobacz także – Jej synek potrzebuje nowego serca. Mama pisze poruszający apel o pomoc do wszystkich internautów! oraz Zamienia popioły zwierząt w szklane repliki łap. To pamiątka na zawsze!


loading...
loading...


Aktualizacja: 14 maja 2019