Policjant spotyka bezdomną narkomankę w ciąży. 3 tygodnie później robi coś, dzięki czemu usłyszał o nim cały świat.
Średnia 2.5 (50%) 2 głosy(ów)

Kiedy 23 września policjant Ryan Holets patrolował ulice, nie podejrzewał, że tego dnia spotka przyszłego członka swojej rodziny.

Okoliczności jednak nie mogły być bardziej dramatyczne: ojciec czwórki dzieci z Albuquerque (USA) zobaczył za budynkiem jednego ze sklepów bezdomną parę mieszkającą w namiocie, która właśnie wstrzykiwała sobie narkotyki.
opowiastki
Jednak o wiele bardziej szokujące było to, że kobieta spodziewała się dziecka. Po krótkiej rozmowie z funkcjonariuszem wyjawiła ze łzami w oczach i ze strzykawką w dłoni, że jest już w ósmym miesiącu.

„Dlaczego to robisz?”– zapytał zrozpaczony policjant. „Zabijasz swoje dziecko.”

35-latka doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że robi źle.

„Wiem, że jestem okropną osobą i że sytuacja, w której jestem też taka jest”-powiedziała Ryanowi. W wywiadzie dla CNN wyznała, że próbowała dostać się do szpitala niezliczoną ilość razy, ale zawsze zawracała.
opowiastki

Ciężarna powiedziała też, że desperacko szuka kogoś, kto adoptuje jej dziecko, kiedy tylko się urodzi.

Mundurowy po usłyszeniu tych słów nie wahał się długo: „Byłem zmęczony widokiem tak wielu sytuacji, w których chciałem pomóc, ale nie mogłem. Ale teraz zdałem sobie sprawę, że mam szansę pomóc.”

I już po chwili obiecał zabrać dziecko do swojej rodziny!
opowiastki
Jego żona nie miała pojęcia o niespodziewanym rozwoju rodziny, ale gdy policjant zadzwonił do niej, by opowiedzieć całą sytuację i zapytać o jej zdanie na temat przyjęcia dziecka, ona niemal natychmiast się zgodziła. Chociaż para już rozmawiała o kolejnym maluszku, nadal chciała poczekać, aż ich najmłodsze dziecko będzie trochę starsze. Ale teraz wszystko zmieniło się w ciągu kilku chwil – 3 tygodnie później trzymali w ramionach małą Hope (Nadzieję).
„Bóg sprawił, że się spotkaliśmy, nie mam innego sposobu, żeby to wyjaśnić”– powiedział Ryan.
opowiastki
W wyniku stosowania przez matkę narkotyków podczas ciąży dziewczynka urodziła się z zespołem abstynencyjnym noworodków, co oznacza, że przyszła na świat z objawami odstawienia. Ponadto zespół ten może powodować drgawki, duszności, zaburzenia czynności przewodu pokarmowego i późniejsze zaburzenia rozwojowe.
opowiastki

To jednak nie zniechęciło ani Ryana ani jego żony. Wręcz przeciwnie:

„Czuję się tak wdzięczny, że możemy mieć Nadzieję w naszej rodzinie. Bez względu na trudności, które napotkamy, zawsze będziemy dla Ciebie „– mówi mężczyzna.
opowiastki
„Nie oddaliśmy jej, ponieważ jej nie chcieliśmy” – mówi Crystal, biologiczna matka Hope. „Jej ojciec i ja bardzo ją kochamy. Chcę tylko, żeby była bezpieczna, miała rodzinę i szansę na lepsze życie.”

35-latka wie dokładnie, jak trudno jest uwolnić się od wieloletniego błędnego koła uzależnienia. Ale może być pewna, że mała Hope dostaje teraz wszystko to, czego ona nie mogłaby jej zapewnić.

Ryan to człowiek o wielkim, dobrym sercu. Życzymy zarówno jemu jak i całej jego rodzinie dużo szczęścia!

Źródło: youtube.com foxnews.com

Zobacz także – Policja adoptuje kotkę i jej potomstwo. Zobacz je na służbie!


loading...
loading...


Aktualizacja: 4 kwietnia 2019