4-latki z rzadką chorobą spotykają się w szpitalu. 20 lat później biorą ślub i pokazują potęgę miłości!
Średnia 5 (100%) 1 głosy(ów)

Czasami ścieżki dwóch osób krzyżują się w najbardziej niezwykłych i nieoczekiwanych okolicznościach. Często spotkania te przekształcają się w bardzo szczególne relacje, które przeżywają wiele lat, nawet pomimo kryzysów i złych chwil.

Tak samo było z Cameron i Emily. Oboje urodzili się z rzadką chorobą atakującą pęcherz moczowy. Musieli być wielokrotnie operowani i leczeni w specjalistycznym szpitalu. To właśnie tam spotkali się po raz pierwszy w wieku zaledwie 4 lat i natychmiast zastali przyjaciółmi.
opowiastki
Chociaż pochodzili z różnych stanów USA, cały czas utrzymywali kontakt. Kiedy w końcu oboje poszli do tego samego liceum, przyjaźń przerodziła się głębsze uczucie: Cameron i Emily zakochali się w sobie i stworzyli związek.

Jednak wiele osób w ich środowisku nie wróżyło dla nich długotrwałej relacji i świetlanej przyszłości.

Emily i Cameron pozostali sobie wierni i nie słuchali negatywnych słów.
opowiastki

Wreszcie, w 2012 roku mężczyzna padł na kolana przed miłością swojego życia i poprosił ją o rękę. Szczęśliwa Emily od razu przyjęła oświadczyny, a w 2015 roku, 20 lat po pierwszym spotkaniu, wzięli wymarzony ślub i zawstydzili wszystkich krytyków ich miłości.

„Ludzie myśleli, że jesteśmy głupi, myśląc o długotrwałym związku w szkole średniej i licząc chwile, dopóki w końcu nie będziemy żyć razem. Ale wreszcie pokazaliśmy każdemu, że się mylił.”– mówi Emily.

W październiku 2016 nastąpiła istotna zmiana w ich małżeństwie…
opowiastki
Emily była w ciąży! Z jednej strony młoda kobieta była zachwycona pozytywnym wynikiem testu, z drugiej jednak martwiła się o swoje dziecko. Czy maluszek będzie zdrowy? A może zachoruje tak samo jak ona i jej mąż? Kiedy przekazała tę piękną wiadomość Cameronowi, przyszły tata był zachwycony, ale wyrażał te same obawy co jego żona.

Do chwili obecnej nie było takiego przypadku, kiedy dwójka pacjentów cierpiących na tę chorobę miała razem dziecko. Emily i Cameron zdawali sobie sprawę, że ich nienarodzona jeszcze pociecha mogła odziedziczyć przypadłość. Tak czy inaczej, kochali je ponad wszystko. Podczas rutynowego badania ultrasonograficznego w 21 tygodniu ciąży w końcu uzyskali pewność.
opowiastki
Ginekolog wskazał na jedną część ekranu i wyjaśnił, że to pęcherz dziecka. Emily i Cameron byli niesamowicie podekscytowani i niezmiernie szczęśliwi, ponieważ znajdował się wewnątrz małego ciała. Dziecko nie odziedziczyło rzadkiej choroby swoich rodziców.

Wreszcie, 23 maja 2017 roku ujrzała światło dzienne zdrowa i piękna Everleigh Grace. Wraz z narodzinami córki, para ponownie pokazała swoim krytykom, że ich miłość pokonała wszystkie kryzysy i czas.
Cameron

 

Choć Emily czasami zastanawia się, dlaczego zarówno ona, jak i jej mąż „zostali wybrani, aby znosić ból towarzyszący chorobie pęcherza” – uważa, że teraz rozumie. „Mogłabym przeżyć ją jeszcze 100 razy, aby zostać nagrodzoną tym szalonym, pięknym życiem, wraz z moim niesamowitym mężem i piękną córeczką” – podsumowała.

 

Cóż za poruszająca i piękna historia! Nasi bohaterowie udowodnili, że nic nie może stanąć na drodze do miłości!

Źródło: facebook.com littlethings.com

Zobacz także – Figura Adolfa Hitlera usunięta z muzeum. Ludzie robili selfie na tle zdjęcia Auschwitz! oraz Przez chorobę ważył 29 kg! Dziś podnosi 180 kg sztangę i pobija rekordy!


loading...
loading...


Aktualizacja: 9 maja 2019