Staruszek wyszeptał umierającej żonie wyjątkowo piękne słowa. To była miłość, której może pozazdrościć każdy z nas!
Średnia 4.4 (88.57%) 7 głosy(ów)

Moc miłości jest absolutnie nie do opisania. Może dawać nadzieję, uzdrowić, połączyć, ocalić. W dzisiejszym świecie zdarza się rzadko, ale wciąż istnieje i prawdopodobnie nic nie jest w stanie jej unicestwić.

Tak silne i głębokie uczucie łączyło dziadków kobiety o imieniu Cayce, która opublikowała ich piękną historię.

Przez całe lata ich miłość nigdy nie stanęła na rozdrożu. Chociaż czasami zdarzały się ciężkie chwile, oni zawsze byli siebie pewni i nigdy z siebie nie rezygnowali.
uzdrowić

W zeszłym roku, 9 września 2016, odeszła babcia. Kiedy była już naprawdę bliska śmierci, a jej oddechy były tymi ostatnimi, dziadek nachylił się nad jej łóżkiem, pocałował w czoło i wyszeptał słowa, które pozostawiły rodzinę w jeszcze większym poruszeniu:

”Od siedemdziesięciu lat zawsze byłem z Tobą. Nigdy nie było dla mnie nikogo innego poza Tobą i nigdy nie będzie, bo to Ty jesteś miłością mojego życia i bez Ciebie będę bardzo zagubiony. Kochałem Cię przez te wszystkie lata tak samo mocno. Jesteś moją jedyną.”

Po tych słowach staruszka w spokoju udała się w stronę wieczności.

Od tego czasu dziadek czuł się coraz gorzej, aż w końcu doszło do paraliżu i tego, że nie był w stanie z nikim się porozumieć. 9 września 2017 roku, dokładnie rok po śmieci żony, odszedł, by znowu się z nią zobaczyć i móc cieszyć wieczną, niczym nieograniczoną miłością.

”Czy możesz uwierzyć, że moja babcia i dziadek zmarli w tym samym dniu? To jest prawdziwa miłość. To nie przypadek, a jeśli powiesz, że to zbieg okoliczności, to mylisz się. Te rzeczy są nietypowe. 9 września będzie dniem, którego moja rodzina nigdy nie zapomni. Rok. Jeden rok daleko od siebie. Wreszcie są w pokoju i razem. Spoczywaj w pokoju dziadku.”-pisze wnuczka.

Być może nie każdy uwierzy w tę historię, ale takie rzeczy naprawdę się zdarzają. Zdarza się przecież miłość tak wielka i bezwarunkowa, że jest silniejsza nawet od śmieci. My w nią wierzymy, a Wy?

Źródło: sosharethis.com facebook.com

Zobacz także – Zakonnica pędziła na rowerze 67 km/h! Dzisiaj mówi o niej cały internet!


loading...
loading...


Aktualizacja: 30 sierpnia 2018