Sunitha Atinus była piękną młodą dziewczyną i bardzo popularną podczas swojej młodości w południowoindyjskim mieście Coimbatore:

„Byłam dziewczyną, o którą wszyscy byli zazdrośni. Wszyscy faceci chcieli mojej uwagi. Wiedziałam, że jestem ładna.”

wypadek Sunitha1Sunitha przeniosła się później do Bangalore, gdzie znalazła pracę. Jej życie było normalne, cieszyła się młodością. Potem jednak doszło do strasznego nieszczęścia, które wywróciło wszystko do góry nogami.wypadek Sunitha2

W sierpniu 2011 r. kobieta chciała odwiedzić rodziców i niestety doszło do strasznego wypadku. Jej przyjaciele zabrali ją do samochodu, a w drodze do Coimbatore auto uderzyło w bariery na autostradzie i trzykrotnie dachowało.wypadek Sunitha3

„Okno samochodu było otwarte. Spałam na tylnym siedzeniu Maruti 800 (małego indyjskiego samochodu) i miałam w uszach słuchawki. Wtedy obudził mnie głośny huk. Po tym pamiętam tylko, jak łzy przyjaciela spływały mi po rękach. Błagał mnie, bym nie umierała w jego ramionach.”

Sunitha została przewieziona do szpitala, nie wiedząc dokładnie, co się z nią stało. Dopiero później dowiedziała się, że jej głowa wystawała przez okno podczas wypadku. Twarz była nie do poznania.wypadek Sunitha4

Długi pobyt w szpitalu i zmieniony wygląd nauczyły Sunithę ważnej lekcji:

„To doświadczenie nauczyło mnie wiele o relacjach międzyludzkich. Moja siostra zawsze była przy mnie, stała za mną murem. Niektórzy przyjaciele wkrótce stali się częścią rodziny, inni już nigdy się nie pojawili. Nie byli w stanie poradzić sobie z wypadkiem.”

Niektóre przyjaźnie odeszły, a jedna z nich przerodziła się w miłość…wypadek Sunitha5

Jai Prakash zakochał się w Sunithi jako 17-latek. Oboje byli przyjaciółmi podczas lat szkolnych, ale potem zerwali kontakt. Dopiero kilka lat później ich związek zaczął się ponownie po odnalezieniu się w internecie.

Po wypadku Jai był jednym z tych, którzy zawsze pozostawali u jej boku. Kiedy usłyszał, co się stało, natychmiast odwiedził ją w szpitalu. To spotkanie mocno dotknęło Jai:wypadek Sunitha6

„Moje uczucia wobec niej pozostały niezmienione. Wiedziałem, że jest kobietą mojego życia. Wszystko inne było nieistotne. Następnego dnia zaproponowałem jej małżeństwo „-wyjaśnia mężczyzna.

Sunitha początkowo myślała, że ​to tylko żart, ale Jai był poważny. Pozostał z nią przez następne dwa lata, wspierając podczas każdej z ponad 20 operacji. W 2014 roku kobieta wiedziała już, że jest on odpowiednią osobą i przyjęła jego oświadczyny. Tymczasem oboje są dumnymi rodzicami słodkiej córki o imieniu Atmia.

Pomimo strasznego wypadku, który oszpecił Sunithę, jest dziś bardzo szczęśliwą osobą. Ma kochającą rodzinę i prowadzi normalne życie.

Zobacz także – Rak zrobił z jego twarzą coś przerażającego. Sił dodaje mu wsparcie dziewczyny.