Suczka bezdomnego człowieka rodzi 7 szczeniąt. To, co robi później mężczyzna, zasługuje na oklaski!
Średnia 5 (100%) 7 głosy(ów)

Psy są wiernymi przyjaciółmi ludzi od zarania dziejów. Słuchają, rozumieją, chronią i dają towarzystwo. Jednak są one również uzależnione od naszej pomocy i niewątpliwie na nią zasługują. O tym właśnie jest dzisiejsza historia:

Emerson Aparecido de Albuquerque z São Paulo (Brazylia) od wielu lat mieszka na ulicy, ale nigdy nie był sam: jego suczka Julie nigdy go nie opuściła. Gdy Julie niespodziewanie zaszła w ciążę, a potem wydała na świat siedem szczeniąt, mężczyzna mimo bardzo trudnej sytuacji życiowej nie wyrzucił malców, a wręcz przeciwnie-zaopiekował się całą gromadką i udowodnił, że tam, gdzie jest wola, tam możliwe jest wszystko.
opowiastki

Bez wahania sprzedał swój niewielki dobytek, który znalazł lub otrzymał od ludzi i udał się ze szczeniętami do weterynarza. Od tamtej pory Emerson zarabia pieniądze zbierając butelki wśród śmieci. W ten sposób zyskuje do 15 euro dziennie, co pozwala mu utrzymać Julie i jej potomstwo.

Emerson nigdy nie żałował decyzji, by zatrzymać urocze maluchy. Przez cały dzień troszczył się o wszystkie 8 czworonogów podążając z nimi ulicami São Paulo.
opowiastki

opowiastki

opowiastki
Aby jednak zdobyć pieniądze na zabieg sterylizacji dla Julie, postanowił sprzedać cztery szczenięta w nadziei, że trafią do dobrych domów. Trzy pozostałe psy zostały z nim, ponieważ jak stwierdził, nie może zabrać Julie wszystkich dzieci-nawet, jeśli byłoby mu łatwiej. To rodzina, której nie potrafi całkowicie rozdzielić.
opowiastki

Emerson

Emerson to mężczyzna, który z pozoru nie ma nic. Jednak w rzeczywistości posiada coś, czym nie dysponuje wielu zamożnych ludzi-wielkie serce, empatię, zrozumienie i wrażliwość.

I właśnie to czyni go wielkim, bogatym człowiekiem!

Źródło: buzzfeed.com hypeness.com.br

Zobacz także – Kolor oczu może zdradzić jaki masz charakter. Sprawdź, czy odcień tęczówek odzwierciedla również Twoją osobowość!


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019