Ta suczka zgubiła się dwa lata temu. Zobacz, jak reaguje, kiedy ponownie spotyka swojego właściciela!
Średnia 4.5 (90%) 4 głosy(ów)

Pakita to suczka, która przez pewien czas błąkała się po ulicach miasta, aż wreszcie trafiła do argentyńskiego schroniska ”Zwierzęca Arka”. Podczas gdy inne młodsze czworonogi co jakiś czas jechały do nowego domu, ona została w przytulisku 2 lata.

Pewnego dnia jeden z wolontariuszy zrobił jej zdjęcie i umieścił na Facebooku, by zwiększyć jej szansę na adopcję. Ale nie wiedział, że ona ma już rodzinę.
opowiastki

”Od razu otrzymaliśmy wiadomość od pewnej kobiety. Pisała, że Pakita należy do jej syna, który rozpaczliwie jej poszukiwał.”

Już następnego dnia w schronisku pojawił się Ariel Naveira, właściciel suczki. Moment, kiedy spotkali się po raz pierwszy po dwóch latach bolesnej rozłąki, jasno potwierdzał, że Pakita była z mężczyzną mocno związana i bardzo tęskniła za domem.

Początkowo ostrożnie i niezdecydowanie wąchała Ariela, ale kiedy tylko poznała jego zapach, wpadła w wir niepohamowanej radości: skakała i lizała, a jej ogon machał na najwyższych obrotach.

”To piękne. Byłem tak przygnębiony jej zgubą, a kiedy zobaczyłem ją znowu, poczułem ogromne szczęście. Żadne słowa nie są w stanie tego opisać.”-mówi mężczyzna.

 

Ariel
Ogromnie cieszymy się z zakończenia tej historii. Mamy nadzieję, że Pakita już nigdy nie oddali się na tyle, by doświadczyć tak długiej rozłąki ze swoim ukochanym człowiekiem.

Źródło: youtube.com facebook.com facebook.com

Zobacz także – W 24 godziny zorganizowali własny ślub w szpitalu. Zrobili to, ponieważ chcieli spełnić największe marzenie umierającej córki. oraz Ten mężczyzna chce wziąć ślub z własną córką! Niedawno na świat przyszło ich dziecko!


loading...
loading...


Aktualizacja: 2 maja 2019