Jej 3-letni syn zostaje wyśmiany w przedszkolu. Zobacz, co po powrocie do domu wściekła kobieta zamieściła na Facebooku.
Średnia 3.9 (77.33%) 15 głosy(ów)

Shona Campbell ze Szkocji jest matką 3 dzieci. Kiedy pewnego dnia odbierała najmłodszego syna z przedszkola, była świadkiem bardzo przykrej, a zarazem wprawiającej we wściekłość sytuacji.

Zirytowana kobieta postanowiła opisać na Facebooku niedawne wydarzenie, tym samym przekazując wszystkim ważny apel:
opowiastki

”Do matki, która odbierała swoje dziecko z przedszkola w tym samym czasie, co ja:
Może pomyślałaś, że Cię nie słyszę, ale ja mam bardzo dobry słuch! Kiedy Twoje dziecko wskazało na mojego syna i jego DZIEWCZĘCE skarpetki, głośno się przy tym śmiejąc, zniszczyło to moją wiarę w ludzkość. Ty zgodziłaś się na takie zachowanie i również z niego drwiłaś.

Mój syn ma 3 lata, uwielbia serca, kolor różowy i lubi bawić się lalkami. Ale to, co kocha najbardziej, to niezależność i dokonywanie własnych wyborów. Zdecydował się na te skarpetki w sklepie i postanowił ubrać je tego dnia.
opowiastki
Dlaczego powinniśmy uczyć nasze dzieci, że niektóre rzeczy są dla dziewcząt, a inne dla chłopców? Jeśli mój syn chce założyć sukienkę, może! Jeśli zapragnie nosić duży puszysty kapelusz, nie zabronię mu! A jeśli podobają mu się skarpetki w serca, zakłada je! Uczę go, że może być kim tylko chce, niezależnie od tego, co powiedzą inni.

To jest idealny moment, aby umożliwić naszym dzieciom dokonywanie własnych wyborów, by dowiedziały się kim chcą być, a nie zważały na to, co narzucają inni. To jest mój syn. I ja go kocham. Ze skarpetami w serca i wszystkim, co do niego należy. Naprawdę chcę, by ludzie przestali określać płeć poprzez pryzmat ubrań czy zabawek. I mam nadzieję, że Twoja ograniczona wizja zostanie zastąpiona tolerancyjnym myśleniem.”
skarpetki

Post kobiety spotkał się z uznaniem w sieciach społecznościowych, a ona sama ma nadzieję, że jej słowa pomogą innym dzieciom rozwijać się swobodnie, bez narzucanego im stylu bycia.

Podzielcie się z nami, co sądzicie na temat sposobu jej wychowywania.

Źródło: newsner.com

Zobacz także – Ten mężczyzna dąży do bycia męskim odpowiednikiem lalki Barbie. Poznajcie człowieka, o którym mówi się ”Żywy Ken”! oraz Szykanowana nastolatka chudnie 65 kilogramów, by ubrać sukienkę na bal. Wygląda zniewalająco!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019