Szczeniak przywiązany do ławki w parku z łamiącym serce listem obok siebie!
Średnia 3 (60%) 2 głosy(ów)

Uroczego psiaka przywiązano do ławki, a łamiąca serce notatka zachęcała każdego, kto go znajdzie, by się nim zaopiekował.

Pies został porzucony w parku w Mexico City w Meksyku, a obok leżała notatka od byłego właściciela mówiącą, że nie miał innego wyboru, jak zostawić psa, ponieważ był maltretowany przez członków jego rodziny.pies

Notatka, która prawdopodobnie została napisana przez młodego mężczyznę, sądząc po piśmie, brzmi: „Proszę, proszę o adopcję tego psa i zaopiekowanie się nim. Zostawienie tu psa bardzo boli, ale podjąłem taką decyzję, ponieważ moi bliscy źle go traktowali i bolesne było widzieć go w takiej sytuacji. Jeśli więc to czytasz i czujesz się poruszony, przytul go i zaopiekuj się nim. Jeśli nie, zostaw list tutaj, aby ktoś inny mógł go przeczytać i adoptować. Dziękuję Ci.”

W krótkim liście wyjaśniono również, że pies ma na imię Max.pies1

Wolontariusze z organizacji charytatywnej Mascotas Coyoacan Animal Charity odwiedzili park, aby odebrać Maxa, który trząsł się i denerwował wokół nieznajomych. W końcu wolontariuszowi udało się zdobyć jego zaufanie i odwiązać go z ławki.

Wolontariusze mają nadzieję znaleźć nowy dom dla Maxa, ponieważ jest jeszcze szczeniakiem. Postanowili również zmienić mu imię, aby mógł zapomnieć o znęcaniu się i zacząć całkiem od nowa.pies2

Wierzymy mocno, że znajdzie się kochająca rodzina i zaopiekuje się nim oraz uczyni go szczęśliwym!


loading...
loading...


Aktualizacja: 8 grudnia 2020