Szedł do pracy pieszo przez 32 kilometry! Nagroda, jaką dostał wywołała łzy!
Oceń ten post

Walter Carr doskonale wie, że pierwsze wrażenie bardzo się liczy. Dlatego 20-letni student z amerykańskiego stanu Alabama podczas pierwszego dnia pracy w firmie przeprowadzkowej „Bellhops” chciał być na czas. Niestety, poprzedniej nocy jego stary samochód zepsuł się, jednak młody mężczyzna nie wyobrażał sobie spóźnienia lub pozostania w domu. Widział wtedy tylko jeden sposób dotarcia na czas w pierwszym dniu roboczym: przejście 32 kilometrów pieszo!

Walter spał krótko i wyszedł z domu o północy

Walter spał krótko i wyszedł z domu o północy, aby rozpocząć długą, 7-godzinną podróż. Szedł wzdłuż szosy, w niemal zupełnej ciemności, a czasami brnął wśród bardzo wysokiej trawy. O czwartej rano wciąż miał jeszcze połowę drogi przed sobą. Wtedy właśnie zatrzymał się obok niego radiowóz policyjny.
prezent1

Policjanci byli pod tak dużym wrażeniem poświęcenia Waltera, że zaprosili go na śniadanie i zaoferowali podwózkę.

Klientka

Klientka, która zatrudniła firmę przeprowadzkową nie mogła uwierzyć w to, co zrobił 20-latek odmawiając sobie nawet chwili odpoczynku. Od razu zabrał się do chwytania ciężkich pudeł.
prezent2
Jenny Lamey była tak poruszona zaangażowaniem Waltera, że skontaktowała się z jego szefem, Luke’em Marklinem, i powiedziała mu o jego niezwykłym nowym pracowniku. Luke nie tylko przyszedł, by osobiście podziękować, ale podarował też Walterowi własny samochód! –Forda Escape z 2014 roku.
prezent3
„Masz wszystko, czego potrzebuje ta firma. Brakuje tylko sposobu, aby dostać się do pracy. Ten samochód dobrze służył mojej rodzinie. Mam nadzieję, że Tobie będzie służył również”-powiedział szef i wcisnął kluczyki w ręce kompletnie zdezorientowanego Waltera. Student nie mógł uwierzyć w swoje szczęście; jego reakcja została uchwycona na wideo:

Radość i uczucia Waltera są widoczne gołym okiem. Wykazał się ogromną wytrwałością, aby wywiązać się z powierzonego mu zadania i dzięki temu zdobył szacunek wszystkich!
prezent4
Jenny Lamey uruchomiła także zbiórkę pieniędzy dla 20 latka, aby mógł kupić własny samochód. Jeśli ktoś na to zasługuje, to na pewno on. Przynajmniej nie musi się martwić swoim pierwszym wrażeniem: ciężko pracujący młody człowiek znacznie przekroczył oczekiwania pracodawcy.

Źródło: facebook.com abcnews

Zobacz także – Sąsiedzi łączą siły, aby naprawić zrujnowany dom starszej kobiety. Zobacz efekty ich bezinteresownej pracy! oraz Trener powiedział, że nie może tańczyć, bo jest za gruba. Nie poddała się!


loading...
loading...


Aktualizacja: 28 marca 2019