Szef zabronił im pracować w krótkich spodenkach. Dzień później osłupiał gdy ich zobaczył!
Średnia 4.6 (92.94%) 17 głosy(ów)

Podczas gdy pracownicy biurowi podczas upałów siedzą sobie w przyjemnym chłodzie jaki zapewnia klimatyzacja, dla tych, którzy pracują na zewnątrz upalna pogoda może być naprawdę trudna do zniesienia i próbują zrobić wszystko, aby ulżyć sobie w tych trudnych dniach.

Robotnicy na drogach lub na budowach muszą nosić ciężką, grubą odzież ochronną, obowiązkowe kaski na głowach, kamizelki nie przepuszczające powietrza, wysokie i ciężkie buty.robotnicy

Gdy na zewnątrz temperatura w cieniu przekracza 30 stopni łatwo sobie wyobrazić trudy takiej pracy i zapewne nikt by nie chciał się zamienić nawet na chwile z tymi Panami.

Pracownicy budowy z Surrey w Wielkiej Brytanii nie dawali rady wytrzymać podczas upałów w długich spodniach, ale kiedy przyszli w spodenkach szef zdenerwował się i natychmiast kazał im się przebrać. Tłumaczył to ich bezpieczeństwem.

Zapowiedział, że absolutnie nie będzie tolerował pracy w krótkich spodenkach.

Następnego dnia po przyjściu do pracy od razu poszedł sprawdzić czy nikt nie złamał zakazu. Po przybyciu na miejsce zobaczył coś niesamowitego.robotnicy1 robotnicy2 robotnicy3

Wszyscy pracownicy, którzy dzień wcześniej przyszli w krótkich spodenkach, dziś przyszli ubrani w… sukienki i spódniczki. Mina szefa prawdopodobnie musiała być genialna. Zdjęcia z placu budowy obiegły świat w ekspresowym tempie i można było je zobaczyć na największych portalach informacyjnych na świecie.

robotnicy4 robotnicy5


loading...
loading...


Aktualizacja: 30 lipca 2019