Turysta filmuje ciało nieżyjącej od 300 lat dziewczynki. To, co dzieje się w 17 sekundzie jego nagrania sprawi, że przez Twoje ciało przejdą dreszcze!
Średnia 3 (60%) 1 głosy(ów)

W Guadalajarze, drugim co do wielkości mieście w Meksyku, położna w samym sercu kraju, mieści się wspaniała katedra.

Guadalajara, 1981

W środku można ujrzeć bogato zdobione korytarze, masę świec, kwiatów i coś, co jest zarówno makabryczne, jak i fascynujące…

Mowa o Świętej Innocenci, która spoczywa w szklanej trumnie. Dziewczynka zmarła 300 lat temu, zamordowana przez własnego ojca. Ciało zachowało się za pomocą wosku, który zapobiega rozpadowi.

Meksyku

Spoczywa pośród pereł i świeżych kwiatów, pod figurą Matki Boskiej w swoim szklanym łóżku-miejscu, które przyciąga mnóstwo turystów i pielgrzymów z całego świata.

Jednak dla pewnego turysty wizyta w katedrze była o wiele straszniejszym doświadczeniem, niż dla innych. Człowiek, który filmował dziewczynkę, zarejestrował krótki moment, w którym nieżyjąca od trzech wieków Innocencia otwiera oczy…

Zaledwie kilka chwil później jej oczy ponownie są zamknięte, jak gdyby nic się nie wydarzyło…

Wiele osób oglądało już ten niezwykły film i zdania są mocno podzielone. Niektórzy twierdzą, że to fotomontaż mający na celu przyciągnąć więcej turystów lub po prostu niesmaczny żart ze strony autora, inni zaś widzą w nim dowody boskiego znaku.

Poniższe nagranie i Wam pozwoli stanąć po jednej ze stron:

Niezależnie od autentyczności nagrania, po jego obejrzeniu pojawia się zimny dreszcz biegnący wzdłuż kręgosłupa…

Źródło: yan.vn youtube.com

Zobacz także – OSTRZEŻENIE! Mama znajduje 3-letniego syna w nagrzanym samochodzie. Przeczytaj jej apel do innych rodziców!

oraz 20 kobiet, które nie wstydzą się swoich siwych włosów. ZOBACZ GALERIĘ


loading...
loading...


Aktualizacja: 9 stycznia 2019