Ten test obrazkowy ujawni Twój wiek psychologiczny. SPRAWDŹ!
Średnia 4.2 (84%) 20 głosy(ów)

Czasami wydaje się, że są ludzie, którzy urodzili się w prążkowanych garniturach i teczkach w dłoni oraz ci, którzy konkurują z dziećmi w wieku przedszkolnym jeśli chodzi o podejście do życia.
Również w psychologii rozróżnia się wiek biologiczny i umysłowy. W 1905 r. francuski psycholog Alfred Binet opracował metodę testową do określenia „wieku intelektualnego” dzieci. W ten sposób kazał dzieciom wykonywać różne zadania, aby dowiedzieć się, jak daleko rozwinęły się ich zdolności umysłowe.wiek7

Kto nie ma ochoty ani czasu na przechodzenie testów inteligencji, może poświęcić dosłownie chwilę na poniższy test, który określa wiek psychologiczny.
Ile psów widzisz na poniższym obrazku?wiek1

W zależności od tego, ile psów odkryłeś/aś na powyższym zdjęciu, możesz określić swój wiek psychologiczny. Istnieją cztery możliwe odpowiedzi:

4 psywiek2

Wiek psychologiczny: 20-25 lat

Twój wiek psychologiczny wynosi od 20 do 25 lat. Masz silne poczucie kultury i piękna. Jesteś otwarty na nowe doświadczenia, ale lubisz też swój spokój – hałas i tłumy wolisz omijać z daleka. Ponieważ ciągłe rozmyślania są dla ciebie raczej obce, twój umysł pozostaje młody i świeży.

5 psówwiek3

Wiek psychologiczny: 25-30 lat

Jeśli widzisz na zdjęciu 5 psów, twój wiek psychologiczny wynosi od 25 do 30 lat. W życiu zawodowym i prywatnym przywiązujesz dużą wagę do bezpieczeństwa i jasnych relacji. Nie interesują cię powierzchowne przyjaźnie i wolisz otaczać się ludźmi, na których naprawdę możesz polegać.

6 psówwiek4

Wiek psychologiczny: 30-40 lat

Na zdjęciu możesz odkryć 6 psów? Zatem twój wiek psychologiczny wynosi od 30 do 40 lat. Jesteś przyziemny i tradycyjny. Dla swoich przyjaciół jesteś skałą na fali: wspierasz ich w każdej chwili słowami i czynami. Możesz się obejść bez wielkich emocji i przygód.

7 psówwiek5

Wiek psychologiczny: 10-20 lat

Twój wiek psychologiczny wynosi od 10 do 20 lat, jeśli na zdjęciu znajdziesz 7 psów. Twój umysł jest czysty i niewinny. Twoja otwarta i przyjazna natura sprawia, że ​​jesteś popularny wśród wielu osób. Jesteś pełen energii i nie pozwalasz, by powaga opanowała twoje myśli.


loading...
loading...


Aktualizacja: 14 sierpnia 2019