Uczniowie prezentują występ taneczny. Tłum szaleje, gdy światła gasną w połowie piosenki…
Średnia 5 (100%) 12 głosy(ów)

Jeśli chodzi o sport w szkole, teraz bardziej niż kiedykolwiek, uczniowie muszą ciężko pracować, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Bez względu na uprawianą dyscyplinę, każdy zespół potrzebuje czegoś, co uczyni ich wyjątkowym.

Ostatnio Dodge City High School Drill Team wymyślił wspaniały sposób na wyróżnienie się – i zaszokowanie tłumu – podczas meczu półfinałów mistrzostw w koszykówce. I wbrew pozorom nie chodziło wcale o ilość wrzuconych piłek do kosza! Uczniowie zachwycili zupełnie innymi umiejętnościami, a film z ich udziałem stał się popularny na całym świecie!

Uczniowie1
facebook.com/sportsinkansa

W filmie z występu, który został udostępniony online, zespół zajmuje centralne miejsce na sali, a solista w grupie zaczyna śpiewać słynną balladę Leonarda Cohena „Hallelujah”. Wkrótce kolejne dwie dziewczyny dołączają do śpiewu, a reszta dziewcząt zaczyna tańczyć. Piękne głosy i taniec choreograficzny sprawiają, że całość wydaje się być lirycznym spktaklem.

Kostiumy dziewcząt sprawiają niesamowite wrażenie: Podświetlone korony i peleryny, które zamieniają się w skrzydła. Niczym dziesiątki Aniołów szybujących po sali!

Uczniowie2
facebook.com/sportsinkansa

Nagle światła gasną i wtedy tłum widzi, jak wyjątkowy jest ten występ.
Muzyka szybko przechodzi od ballady do wersji remiksowej, a kostiumy dziewczęce wzbogacają nie tylko występy taneczne, ale także zamieniają się w niezwykły pokaz świetlny.

Uczniowie3
facebook.com/sportsinkansa

Taniec zdaje się całkowicie zmieniać po zgaśnięciu świateł – co czyni go czymś innym, niż zwykłym występem! Udostępniono go już tysiące razy w mediach społecznościowych. Ludzie z całego świata zostawili komentarze twierdząc, że było to „piękne” i „oszałamiające”. Komplementów i zachwytów nie było końca. To był naprawdę arcyciekawy pomysł!

Uczniowie4
facebook.com/sportsinkansa

Jedno jest pewne, zespół ten zdecydowanie wymyślił sposób, aby wyróżnić się spośród swoich konkurentów i wystawić niezapomniane show! To było prawdziwe mistrzostwo, a publiczność zapewne na długo zapamięta ten oryginalny i pełen wrażeń występ. Gratulujemy zarówno uczniom, jak i nauczycielom, którzy przygotowali niesamowity spektakl!

ZOBACZ to na własne oczy!:

Zobacz także – Sadyzm czy kompetencja? Nagranie, na którym lekarz brutalnie bada noworodka, wywołało prawdziwą burzę w sieci!


loading...
loading...


Aktualizacja: 30 stycznia 2019