Uderzał psa o beton tak długo, aż zwierzę zmarło. POWÓD SZOKUJE!
Średnia 2.4 (48%) 25 głosy(ów)

Okrucieństwo tego mężczyzny ujawniło, jak bezduszny jest przemysł wyścigów psów, ponieważ nagrania wideo pokazują, że napastnik brutalnie uderza bezradnym psem o ziemię, skazując go na śmierć w cierpieniu.

W filmie przesłanym na chińską stronę Pear Video widać, jak mężczyzna raz po raz rzuca chartem o beton, a każde „uderzenie” przybliża czworonoga do śmierci. W końcu pies leży martwy w kałuży krwi.Uderzał psa2

Według doniesień incydent miał miejsce w hrabstwie Xiong w prowincji Hebei w Chinach. Najwyraźniej mężczyzna był wściekły na psa po tym, jak kupił go za wysoką cenę, a następnie stracił dużą sumę pieniędzy, którą postawił na niego w wyścigu.

Uderzał psa3

Stojąc nad zakrwawionym psem, wykrzyknął: „Słuchajcie, właściciele psów! Jeśli wasze psy nie robią, tego co chcecie, to po prostu je zjedzcie”Uderzał psa4

Film stał się popularny w Chinach i chociaż widzowie wyrazili swoje oburzenie, kraj ten posiada niewiele przepisów chroniących zwierzęta przed nadużyciami.


Uderzał psa5

Na torze lub poza nim życie jest piekłem dla tych psów.

Średnio charty używane do wyścigów umierają co trzy dni , a niezliczona liczba innych umiera każdego roku.Uderzał psa6

Od 2008 r. w USA udokumentowano prawie 12.000 urazów chartów, w tym zawały serca, udary cieplne, porażenie prądem, złamane czaszki, złamane szyje i ponad 3000 złamań nóg. Rzeczywista liczba obrażeń jest niewątpliwie wyższa.

Mimo że są wyjątkowo wrażliwe na zimno i ciepło, charty są zmuszone ścigać się w ekstremalnych warunkach – od temperatur poniżej zera po upały o temperaturze ponad 30 stopni. Ale ich czas w „domu” wcale nie jest lepszy. Te wyzyskiwane psy spędzają do 20 godzin dziennie w klatkach i są stale zamknięte.Uderzał psa1

Obrońcy praw zwierząt cały czas walczą o zaprzestanie organizacji takich wyścigów, jednak dopóki okrutni ludzie będą z tego czerpać korzyści finansowe, są niestety niewielkie szanse na wygraną.


loading...
loading...


Aktualizacja: 3 września 2019