Wzięli udział w sesji zdjęciowej ukazując światu swoje kompleksy. Jednak pokazali coś jeszcze, co zachwyciło tysiące internautów!
Oceń ten post

Stephanie i Arryn z Teksasu wzięli udział w krótkiej sesji zdjęciowej, która zakończyła się prawdziwym sukcesem.

Para obdarza się pocałunkami w pięknej scenerii, a głęboka miłość między nimi jest wręcz namacalna i dotyka ludzi na całym świecie. Ale to nie jedyny fenomen fotografii:
opowiastki
Stephanie zdecydowała się pokazać swoje ciało w całej okazałości, mimo, iż niegdyś było jej największym kompleksem.

”Wciąż pamiętam, jak przyglądałam się sobie w szkolnym lustrze i zadawałam pytanie, dlaczego nie wyglądam tak, jak powinnam. Jednak z biegiem lat pogodziłam się z tym, że zawsze będę klasyfikowana jako ~oversize~”-mówi Amerykanka.

opowiastki

Po sesji zdjęciowej kobieta przyznała, że nigdy nie czuła się tak atrakcyjna i pewna siebie.

Duży wpływ na jej dowartościowanie mieli internauci, którzy bardzo pozytywnie wypowiadali się na temat fotografii.

„Ładnie wykonane. Bardzo stylowo. Szczerze mówiąc, niskie, tłuste, chude lub wysokie-to kwestia gustu. Piękno jest w oku widza… a jeśli coś Ci się nie podoba, po prostu nie patrz na to. Świetne zdjęcia.”

opowiastki
„Idealne zdjęcia. Ludzie muszą przestać klasyfikować innych na kategorie takie jak szczupły czy gruby. Widzę tu dwie osoby, które są w pełni zakochane i akceptują siebie takimi, jakimi są- i tylko to ma znaczenie. „

opowiastki
Wśród uwag o miłości były też takie, które dotyczą obrazu ciała.
„To sprawia, że ​​moje serce jest szczęśliwe i daje mi nadzieję, że nie wszystkim mężczyznom zależy na tym, jaki rozmiar nosi kobieta”– komentuje jedna z Pań.

Ta reakcja, jak i wiele podobnych, to dowód, dlaczego tak ważne jest, aby takie sesje zdjęciowe dotarły do ​​większej liczby osób.

opowiastki
”Oni sprawili, że moja praca była łatwa. To, co ich łączy jest naprawdę inspirujące, nawet dla mnie. Jako fotograf zawsze dążyłem do tego, aby pokazać ludziom piękno, które mają w sobie i czuję, że zrobiłem to tutaj. Jestem mocno wierzący w miłość. Wielkość, wyścig, religia i seksualność to wszystko, co czasami nas dzieli, ale pod koniec dnia wszyscy chcemy być kochani. Myślę, że te zdjęcia stały się tak popularne przede wszystkim dlatego, że widać na nich wielką, szczerą miłość.’-mówi Bria Terry, twórca sesji.

Stephanie

Te piękne zdjęcia są wynikiem zaufania, przyjaźni, miłości, talentu i wsparcia. Zrobiły na nas duże wrażenie. A Wam, jak się podobają?

Źródło: huffingtonpost.com facebook.com

Zobacz także – Kelner przyniósł im danie po ponad godzinie oczekiwania. Kiedy wychodzili, zostawili mu na rachunku krótką wiadomość… Była tak wycieńczona, że nie miała siły nawet wstać. Jednak na widok ratownika zrobiła coś cudownego!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019