Ratownicy spieszą się, by uratować rannego osła. Na miejscu czeka ich szokujący widok…
Średnia 4.7 (93.33%) 6 głosy(ów)

Ten osioł przeżył prawdziwe męki i z całą pewnością umarłby, gdyby nie dobrzy ludzie, którzy nie przeszli obojętnie wobec jego cierpienia.

Biedne zwierzę miało sznur owinięty ciasno wokół nogi, prawdopodobnie było do czegoś przywiązane.

Na szczęście mieszkańcy zwrócili się do ratowników z Animal Aid Unlimited w północno-zachodnich Indiach, a oni natychmiast rzucili się na ratunek. Uroczy szary osioł runął przed budynkiem, nie mogąc utrzymać się dłużej na rannej nodze.
opowiastki

Niestety nie wiadomo skąd pochodzi osioł lub kto jest jego właścicielem, ale było to oczywiście ogromne nadużycie ze strony hodowcy. Ratownicy odkryli, że lina, która została owinięta wokół nogi zwierzęcia była tak mocno ściśnięta, że prawie ją przecięła!opowiastki

Ratownicy usunęli część liny i przenieśli osła do przyczepy. Potrzeba było to tego aż całej załogi! Jednak już w środku zwierzak był w drodze do nowego, lepszego życia!opowiastki

W pobliskiej klinice weterynaryjnej otrzymywał potrzebne leki przeciwbólowe, a następnie lekarz usunął resztę liny, oczyścił ranę i założył opatrunek.

Oczywiście osiołek po tak ciężkich przeżyciach potrzebowało trochę czasu na regenerację sił.opowiastki

Ale kiedy odzyskał energię, natychmiast zaprzyjaźnił się z nowym otoczeniem, podążając za wszystkimi, którzy zapewnili mu opiekę i miłość. Był bardzo towarzyski nawet wobec tych, których nigdy wcześniej nie widział.

opowiastki

”Dzięki za drugie życie, chłopaki!”osioł

Organizacja Animal Aid Unlimited po raz kolejny uratowała niewinne zwierzę z rąk śmierci. Ogromne podziękowania dla wszystkich pracowników! Jesteście wielcy!

Pamiętaj, aby podzielić się tą historią już dziś.

Źródło: youtube.com

Zobacz także – Kobieta wypełnia życzenie chorego dziadka, zanim będzie za późno. Te zdjęcia zmuszają do łez!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019