Zajmuje to zaledwie kilka minut, a może uratować życie Twojego dziecka. Koniecznie zobacz, na co wpadła pewna mama!
Średnia 2 (40%) 1 głosy(ów)

Wypadki samochodowe są przerażające, zwłaszcza gdy uczestniczą w nich dzieci.

Podczas gdy skupiamy się na ostrożnej jeździe i pasach bezpieczeństwa, jest coś jeszcze, co warto zrobić, kiedy wsiadamy do samochodu z naszą pociechą. Istnieje jeden mały czynnik, którego większość rodziców nie zauważa. Co stałoby się z Twoim dzieckiem, gdybyś stracił przytomność podczas wypadku? Kto powiedziałby pierwszym ratownikom najważniejsze informacje, takie jak imię, adres i data urodzenia Twojego dziecka? A co, jeśli Twoje dziecko jest uczulone na jakiekolwiek leki?
opowiastki
Pewna mama wymyśliła proste, ale niezwykle inteligentne rozwiązanie tej przerażającej hipotetycznej sytuacji.

Kaitlyn Lawson podzieliła się swoją wskazówką na Facebooku, aby podnieść świadomość. Większość osób przyznaje, że nigdy o tym nie pomyślała, ale pewnego dnia może to uratować życie ich dzieci.

opowiastki
„Zbyt często strażacy napotykają na wrak samochodu z dzieckiem (dziećmi) w środku, które są zbyt małe, aby udzielić jakiś informacji, a rodzice są nieprzytomni. Zapisanie imienia dziecka, nazwisk rodziców, danych kontaktowych, kontaktów w nagłych wypadkach i wszelkich dolegliwości medycznych, wszelkich lekarstw, na które uczulone jest Twoje dziecko, a nawet lekarza dziecka, zajmuje 2 minuty. Następnie należy przykleić kartkę do fotelika dziecięcego. Może to pomóc uratować życie Twojego dziecka.”

Post Kaitlyn był udostępniany setki razy, a prawie każdy rodzic, który zobaczył wiadomość, nie mógł uwierzyć, że nigdy by o tym nie pomyślał!
opowiastki
„Gdyby tylko kawałek papieru z niewielką ilością informacji mógł kiedyś uratować mu życie, warto było poświęcić parę minut” -napisała jedna z internautek.

Czy najprostsze rozwiązania nie są najbardziej przydatne? To tylko jedna z łatwiejszych rzeczy, które możemy zrobić, aby nasze dzieci były bezpieczne,

Pamiętaj o udostępnieniu tego artykułu, by jak najwięcej osób dowiedziało się o pomyśle Kaitlyn!

Źródło: twitter.com facebook.com pixnio.com

Zobacz także – Kobieta fotografuje nieznajomych, aby pokazać, jak ludzie reagują na nadwagę. Oto wyniki jej pracy!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019