Ed Sheeran FENOMENALNIE zaśpiewał utwór Elvisa Presleya! [WIDEO]
Średnia 4.8 (96.67%) 12 głosy(ów)

Nawet dekady po jego odejściu nie można zaprzeczyć, że Elvis Presley nadal jest królem.

Elvis pozostawił po sobie spuściznę muzyczną, która do dziś inspiruje artystów. Ostatnio NBC zorganizowało koncert, by uczcić zmarłego piosenkarza, który przypomniał nam, jak bardzo kochamy jego klasyczne utwory. Chociaż każdy z obecnych wykonawców w piękny sposób oddał mu hołd, jeden z artystów wyróżnił się szczególnie, wykonując piękną wersję jednego z hitów Elvisa.Elvisa2

Gwiazdy takie jak Jennifer Lopez, Carrie Underwood, Adam Lambert i Keith Urban zaśpiewały niektóre z singli króla, ale to cover Eda Sheerana pt. „Can not Help Falling In Love”, spotkał się z największym zachwytem i zdobył ogromną popularność w internecie.

Ed jest znany z pisania zarówno chwytliwych popowych piosenek, jak i emocjonalnych ballad miłosnych. Więc jest idealnym kandydatem, by zmierzyć się z kultowym przebojem Presleya. Jak zapewne pamiętacie, „Can not Help Falling In Love” jest jedną z najczulszych pieśni miłosnych Elvisa, a piękny głos Eda doskonale odtwarza tę tęskną, uczuciową kompozycję muzyczną.Elvisa1

Współczesny koncert w hołdzie królowi rock and rolla miał na celu odtworzenie koncertu 1968 roku, czyli wtedy, gdy Presley w wielkim stylu powrócił na scenę. Oprócz występów muzycznych, pokazano również rzadkie filmy i wywiady z rodziną Elvisa i jego współpracownikami.

Nawet scena została zaprojektowana jako dokładna replika pokazu z 1968 roku, chociaż występ Eda miał bardziej nowoczesny wygląd. Było widać pełen szacunku klimat, który przypominał przebywanie w kaplicy. To było idealne dla tej powolnej, kojącej piosenki śpiewanej niegdyś przez ponadczasowego artystę.

Zobacz wspaniały występ Eda na poniższym filmie i koniecznie podziel się nim z fanami Elvisa!

Zobacz także – Pielęgniarki ”bawią się” nowo narodzonym dzieckiem i publikują nagranie w sieci. Na szczęście szybko ponoszą za to konsekwencje!


loading...
loading...


Aktualizacja: 21 lutego 2019