W 24 godziny zorganizowali własny ślub w szpitalu. Zrobili to, ponieważ chcieli spełnić największe marzenie umierającej córki.
Średnia 4 (80%) 6 głosy(ów)

Kiedy Tania Miller i Jacob Skarratts z Australii postanowili przypieczętować swój związek ślubem, ich córka Paige była przeszczęśliwa.

”Mama i tata biorą ślub, a ja będę kwiatową dziewczynką.”-mówiła wszystkim, których spotkała.
opowiastki
Ceremonia musiała zostać nieco przyspieszona z jednego, ważnego powodu: Tania i Jacob chcieli, by Paige zdążyła spełnić swoje marzenie o kwiatowej dziewczynce.

Niestety, okazało się, że cierpi ona na poważną chorobę, która mogła zabrać ją z tego świata w każdej chwili…

Jeszcze dwa miesiące wcześniej była zdrowym, radosnym dzieckiem, a wkrótce potem zaczęły się straszne bóle głowy, które skłoniły rodziców do konsultacji z lekarzem. Diagnoza, jaką usłyszeli kompletnie ich rozbiła: Paige miała guza mózgu wielkości cytryny.
opowiastki

Po kilku dniach od druzgocącej wiadomości, dziewczynka przeszła pierwszą chemioterapię, później też radioterapię, ale jej organizm nie tolerował żadnej z tych metod leczenia, a lekarze musieli przerwać kurację i powiadomić rodziców, że ich córce zostało zaledwie kilka tygodni życia.

W całej rozpaczy, Talia i Jacob mieli świadomość, że nie mogą pozwolić na jej odejście bez spełnionego marzenia o ”kwiatowej dziewczynce”.
opowiastki
Wiedzieli, że liczy się każdy dzień i w ciągu 24 godzin, przy pomocy rodziny, przyjaciół i pracowników opieki medycznej udało im się zorganizować ceremonię ślubną w szpitalu. Była suknia ślubna, muzyka, ciasto i co najistotniejsze-najważniejsi goście.

Co prawda Paige była bardzo słaba, ale doskonale wiedziała, co się dzieje, kiedy ubrano ją w piękną sukienkę, posadzono na wózek i zawieziono do ogrodu na terenie szpitala, gdzie zgromadzili się wszyscy goście.
opowiastki

„To nie to, co planowaliśmy, nie mogła nawet otworzyć oczu, ale była tam i to jest najważniejsze. Słyszała i czuła, jaka miłość ją otacza.”-powiedział Jacob.

opowiastki

Paige miała na kolanach kosz pełen kwiatów, a na głowie wianek-była ”kwiatową dziewczynką”, tak, jak zawsze pragnęła.
Tania
Niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość, parze udało się spełnić największe życzenie swojego dziecka i to czyni ich wspaniałymi rodzicami!

Źródło: facebook.com womansworld.com gofundme.com

Zobacz także – Koszmar w Drawsku Pomorskim! Dwaj chłopcy byli bici, gwałceni i poniżani przez matkę i jej konkubenta! oraz Fotograf postanowił pokazać pracę dzieci w Ameryce. Te zdjęcia mają ponad 100 lat!


loading...
loading...


Aktualizacja: 21 kwietnia 2019