W dniu ślubu karmiła swoje dziecko piersią… przed ołtarzem. Ten moment został uchwycony na zdjęciach.
Średnia 5 (100%) 5 głosy(ów)

Temat karmienia piersią w miejscach publicznych jest dość kontrowersyjny, a co dopiero, kiedy kobieta robi to przed ołtarzem? Wydawać by się mogło, że rozbudzi to prawdziwą burzę, ale wcale tak nie było. 24-latka spotkała się z pozytywnymi i pochlebnymi komentarzami, kiedy fotografie z dnia jej ślubu, w którym karmiła w kościele trzymiesięczne niemowlę trafiły do sieci.

Fotograf Monica Carvalho, udostępniła zdjęcia na instagramie, ponieważ twierdzi, że kobiety mogą karmić piersią swoje dzieci ”bez względu na czas lub miejsce”.

Inni użytkownicy mediów społecznościowych szybko zareagowali, a większość z nich twierdziło, że uchwyciła prawdziwe piękno i niezwykłą chwilę.

Monica wyjaśniła, że początkowo miała obawy i zastanawiała się, czy podzielić się sesją w internecie, ponieważ nie była pewna, jaka będzie reakcja.

„Początkowo byłam niepewna, ale stwierdziłam, że ludzie muszą zobaczyć w tym piękno tak, jak ja.”-przyznała.

I miała rację! Większość internautów zareagowała bardzo pozytywnie.

”To piękne uczucie dla każdej matki. Cudowne zdjęcie. Gratulacje!”
”To jest doskonałe!”
”Tyle miłości na jednym zdjęciu!”
Tak brzmiały wypowiedzi zwolenników karmienia piersią, nawet przed ołtarzem.

Jednak byłoby dziwne, gdyby wszyscy mieli takie samo zdanie. Niektóre odpowiedzi były pozytywne, a niektóre oskarżają kobietę, że zrobiła to, by „zwrócić na siebie uwagę”, inni zaś sugerowali, że było niewłaściwe i niesmaczne zachowanie.

A Wy, co sądzicie?

Źródło: news.com.au living.al instagram.com

Zobacz także – Samotna matka publikuje zdjęcia ze swoimi synami i pisze krótki post do wszystkich kobiet, które posiadają dzieci. Jej słowa trafiają prosto do serca! oraz Wkłada dziecko do torby i zakopuje w lesie. Z ziemi wystaje tylko mała rączka…


loading...
loading...


Aktualizacja: 22 stycznia 2019