W tej kawiarni goście zakładają specjalne czapki, by zachować odpowiedni dystans!
Średnia 4.1 (81.43%) 14 głosy(ów)

Kraje europejskie zaczynają powoli ożywać. Jednym z nich są Niemcy, w których łagodzą się wcześniejsze ograniczenia i obostrzenia. Nie jest to zaskakujące, ponieważ Niemcy są uważane za jeden z krajów, który wyjątkowo dobrze poradził sobie z pandemią. 6 maja kanclerz Angela Merkel powiedziała, że ​​cel spowolnienia wirusa został osiągnięty i że pierwsza faza pandemii dobiegła końca, jednocześnie prosząc wszystkich o zachowanie ostrożności, aby nie spowodować drugiej fali zachorowań.

Tego samego dnia rząd federalny ogłosił zniesienie kolejnych ograniczeń, które dały restauracjom możliwość rozpoczęcia pracy (oczywiście z zastosowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa). Kawiarnia w Schwerin o nazwie „Café Rothe Schwerin” niedawno wznowiła działalność, obsługując swoich klientów na zewnątrz. Zadbano tam również o rozstawienie stołów co 1,5 m, aby zachować odpowiednią odległość między klientami, co powinna zrobić każda restauracja.

Właścicielka „Café Rothe Schwerin”, Jacqueline Rothe, zrobiła wszystko, co w jej mocy, i wpadła na genialny pomysł, aby zadbać o bezpieczeństwo swoich gości. Każdy klient otrzymuje specjalną czapkę, do której przeczepiono basenowe makarony, aby pomóc im w dystansie społecznościowym! Zobaczcie sami:

13 14 11

12Podoba Ci się ten pomysł?


loading...
loading...


Aktualizacja: 18 maja 2020