Wdowiec poszukuje rodziny na Boże Narodzenie. Umieszcza poruszające ogłoszenie w jednym z supermarketów.
Średnia 5 (100%) 1 głosy(ów)

Boże Narodzenie to czas, w którym rodzina po roku pełnym pracy i ciągłego biegu wreszcie spotyka się przy jednym stole i może cieszyć się swoją obecnością. Krewni podróżują do siebie z najdalszych zakątków, aby wspólnie uczcić święto miłości przy pachnącej choince.

Niestety są i Ci,którzy nie mają już nikogo, a ten wyjątkowy wieczór, jakim jest Wigilia spędzą samotnie.

Pewien owdowiały emeryt z Berlina również jest w podobnej sytuacji, dlatego postanowił zamieścić ogłoszenie na tablicy w jednym z supermarketów.

Na tablicach ogłoszeń klienci zazwyczaj oferują sprzedaż bądź usługi, ale tym razem odwiedzający supermarket mogli przeczytać tam coś zupełnie innego:
opowiastki

 

”Gdzie samotny emeryt, wdowiec znajdzie miejsce w małym gronie na Boże Narodzenie?”

opowiastki
Młoda kobieta czytając tę notatkę, postanowiła pomóc mężczyźnie, ponieważ jak sama przyznała, te słowa złamały jej serce.

Zrobiła zdjęcie nietypowemu ogłoszeniu i umieściła je na Facebooku. W ciągu kilku godzin jej post udostępniony został setki razy i odezwało się ponad 30 rodzin, które chciały zaprosić mężczyznę na kolację wigilijną.
emeryt

Teraz wdowiec nie musi już martwić się samotnością w tak ważnym dniu. Na pewno skorzysta z któregoś zaproszenia i spędzi święta z rodziną zastępczą

To piękne, ile osób gotowych było otworzyć swoje serca i drzwi dla samotnego emeryta-to prawdziwe znaczenie świąt Bożego Narodzenia!

Źródło: facebook.com

Zobacz także – Siedział samotny i przemoczony na środku autostrady, aż wreszcie jedna na tysiąc osób postanowiła mu pomóc! oraz Zmarła po przedawkowaniu narkotyków. Rodzina napisała SPECJALNY nekrolog.


loading...
loading...


Aktualizacja: 8 maja 2019