Właściciel zostawia psa z zabawkami i legowiskiem. To zdjęcie łamie serce!
Średnia 5 (100%) 11 głosy(ów)

Jeśli pies opuści schronisko, radość towarzyszy wszystkim pracownikom: czworonóg znalazł nowy dom i jest pod opieką dobrych ludzi-to najważniejsze!
Nawet w 2015 roku, kiedy sympatyczny pies o imieniu Wall został adoptowany przez pewną rodzinę, sytuacja nie była inna. Przez długi czas żył szczęśliwie ze swoimi ludźmi, był rozpieszczany i cieszył się życiem – dopóki Ci nie zmienili zdania.Wall1

Po trzech latach pracownicy schroniska byli ogromnie zaskoczeni, kiedy zobaczyli swojego dawnego podopiecznego razem z zabawkami i jego posłaniem. Jednak najbardziej zdezorientowany był 6-letni pies, który nie potrafił zrozumieć, dlaczego jego właściciel się z nim pożegnał o odszedł. Nie mieli wystarczająco dużo czasu dla niego, mówili.Wall2

Nagła zmiana w życiu i bolesna utrata rodziny rozbiły czworonoga. Pies, który zawsze był wesoły i towarzyski, popadł w depresję:
„Bardzo się przestraszył. Szczekał w swoim boksie przez cały czas „– wyjaśnia

Jordan Bader, członek schroniska. To wystraszyło wielu potencjalnych nowych właścicieli , którzy niestety nie mieli okazji zobaczyć jego prawdziwego charakteru.

Tylko przy pracownikach schroniska zwierzak potrafił czasami pokazać swoją prawdziwą, optymistyczną naturę.

Jeśli chcesz się przekonać, możesz obejrzeć poniższy film:

Po dwóch miesiącach pobytu w schronie wciąż nie było nadziei, że Wall znajdzie nowy dom. Dlatego niektórzy wolontariusze schronienia postanowili zadziałać w tej sprawie. Sfotografowali psa i opowiedzieli historię:

„Ja i sześciu innych wolontariuszy zajmujemy się stroną główną na Facebooku. Wiedzieliśmy, że zdjęcie łamie serca, ale nie spodziewaliśmy się tak wiele uwagi. Mnóstwo osób nagle zainteresowało się nim” – wyjaśnia Jordan.

Po opublikowaniu postu na Facebooku szybko znaleziono nowego właściciela dla Wall’a. Kobieta o imieniu Lynn Lee natychmiast zakochała się w bohaterze zdjęcia i odwiedziła go od razu wraz ze swoim czworonożnym przyjacielem. Wszystko poszło znakomicie.Wall3

Nic już nie stało na drodze do drugiej adopcji. Zanim Wall zorientował się, co się dzieje, był już na wygodnej kanapie i ucinał drzemkę w swoim nowym domu. Mamy nadzieję, że tak pozostanie na zawsze i że nie zostanie ponownie zdradzony przez człowieka, któremu ufa bezgranicznie!

Zobacz także – Mężczyzna porzuca psa w lesie, ale nie zauważa małego szczegółu. Kara przychodzi szybko! [WIDEO]


loading...
loading...


Aktualizacja: 10 grudnia 2018