Przed śmiercią włożyła córkę do nosidełka i wyrzuciła z drugiego piętra!
Średnia 4.9 (97.78%) 9 głosy(ów)

Małe miasto Wyoming w amerykańskim stanie Illinois ma zaledwie 1400 mieszkańców. To właśnie tam doszło do strasznej tragedii, a jednocześnie niezwykłego aktu macierzyńskiej miłości.

21-letnia Shelby Ann Carter była w trakcie budowania idyllicznego życia rodzinnego. Mieszkała wraz z narzeczonym i matką, pracowała jako kosmetyczka i rozpoczęła szkolenie jako asystentka farmaceutyczna. W styczniu urodziła się jej córka Keana, a Shelby nie mogła być bardziej szczęśliwa. Wkrótce jednak jej plany na przyszłość legły w gruzach.Shelby1

30 stycznia, zaledwie dzień po jej 21 urodzinach, doszło do tragedii: Shelby była sama z córką, kiedy zadzwoniła na numer alarmowy i powiedziała, że pali się ich dom oraz ma trudności z oddychaniem.

Jednak młoda kobieta nie wspomniała nic o swoim dziecku, więc strażacy byli tym bardziej zdumieni, jaką scenerię zastali na miejscu.

Shelby2

Ratownicy znaleźli Shelby na drugim piętrze. Niestety było już za późno – zmarła w wyniku zatrucia tlenkiem węgla. Jednak zaledwie 12-dniowa Keana leżała na stercie gruzu przed domem. Co się stało?

Pomimo płonącego piekła, jakie rozgrywało się w domu, świeżo upieczona matka szybko zareagowała i uratowała życie swojej córeczki w niecodzienny sposób. Włożyła ją do fotelika, przypięła pasami i wyrzuciła nosidełko z drugiego piętra. Poświęciła się, aby jej dziecko mogło przetrwać.

„Myślę, że to instynkt macierzyński pomógł jej w działaniu. Wszyscy zastanawiamy się, dlaczego ona sama nie próbowała uciekać” – wyjaśnia szef straży pożarnej, który natychmiast zawiózł dziewczynkę do szpitala.Shelby3

Lekarze stwierdzili, że Keana nie odniosła żadnych uszczerbków na zdrowiu i została wypisana ze szpitala. Teraz zajmuje się nią ojciec.

Po katastrofie mieszkańcy miasta rozpoczęli kampanię pozyskiwania funduszy w Internecie, aby pomóc pozostałym członkom rodziny w odbudowie domu. Już po tygodniu udało się osiągnąć cel w postaci darowizny w wysokości 40 000 dolarów (nieco ponad 150 000 złotych).Shelby4

Choć utrata jest bolesna i Keana nigdy nie spotka swojej mamy, będzie z niej dumna przez całe życie.

Zobacz także – Podczas przeprowadzki kobieta wyrzuca psa na śmietnik. 3 dni później śmieciarze dokonują strasznego odkrycia…


loading...
loading...


Aktualizacja: 9 lipca 2019