Włożyła swoją 14 miesięczną córkę do rozgrzanego piekarnika. Dziecko prawie spłonęło żywcem!
Średnia 4.3 (86.67%) 3 głosy(ów)


Ashley Smith, mająca teraz 15 lat, miała zaledwie 14 miesięcy, kiedy jej matka popełniła na niej okropne wykroczenie w 2002 roku, w konsekwencji czego, sąd skazał ją na 25 lat pozbawiania wolności.
opowiastki
Przerażające wydarzenie miało miejsce w Prattville. w stanie Alabama, kiedy to Melissa

Wright włożyła swoją niespełna półtoraroczną córeczkę do rozgrzanego piekarnika!

Dziewczynka doznała oparzeń trzeciego stopnia na całym ciele i potrzebowała 28 bolesnych operacji rekonstrukcyjnych, które zniszczyły jej całe dzieciństwo.
opowiastki

Dziecko z pewnością nie przeżyłoby tego piekła i spaliło się żywcem, gdyby nie ojciec, Robert Smith, który w ostatniej chwili wrócił do domu i doznał szokującego odkrycia: zobaczył wyjęte z piekarnika blachy, a w środku swoją córkę, która przeżywała niewyobrażalne cierpienia.
opowiastki
Tymczasem nastolatka, która niemal zginęła okrutną śmiercią z rąk własnej matki powiedziała, że wybacza jej to, co zrobiła, mimo iż nigdy nie usłyszała przeprosin.
opowiastki
Wright przyznała się do usiłowania zabójstwa w 2003 roku i została skazana na 25 lat za kratkami.

W lipcu tego roku kobieta złożyła wniosek o wcześniejsze zwolnienie, ale odmówiono jej w zeszłym miesiącu na rozprawie, na którą przyjechała Ashley i jej siostra Courtney Brunson.
opowiastki
Mimo, że rodzeństwo było kiedyś nierozłączne i zgodne, ich zdania mocno różnią się, jeśli chodzi o los matki.

Ashley wraz z adwokatem prosiła o dalsze zatrzymanie Melissy w więzieniu, podczas gdy Courtney twierdziła, iż ich matka nie stanowi już zagrożenia dla społeczeństwa.
opowiastki

 

”Myślę, że powinna zostać jeszcze kilka lat w więzieniu. Nie ufam jej i boję się o siebie i moich bliskich. Moja siostrzenica ma 8 lat, a siostrzeniec 27 miesięcy, więc są w podobnym wieku jak my, gdy doszło do wypadku. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś cierpiał taki ból jak ja.’-powiedziała 15-latka.

Ashley
Mimo tego, co przeszła, Ashley nie zamknęła się w sobie, a wręcz przeciwnie-prowadzi normalne życie i planuje przyszłość. Nastolatka marzy, by zostać chirurgiem dziecięcym, a my mocno jej kibicujemy i wierzymy, że spełni swoje marzenie!

Źródło: thesun.co.uk

Zobacz także – Zaprojektował prywatny dom spokojnej starości, który można postawić w ogrodzie. To doskonałe rozwiązanie dla seniorów!


loading...
loading...


Aktualizacja: 20 stycznia 2020