Włożyła martwe dziecko do reklamówki i zaniosła do szpitala!
Średnia 3.2 (63.64%) 11 głosy(ów)

2 września 2019 roku do sądu okręgowego w Elblągu wpłynął akt oskarżenia przeciwko 18-letniej kobiecie. Została ona oskarżona o zabójstwo swojego nowo narodzonego dziecka. Grozi jej nawet dożywocie.

martwe dziecko2
sledczy24.pl

W ubiegłym roku ówczesna wówczas 16-letnia Klaudia przyniosła do szpitala swojego nowo narodzonego synka. Przyniosła go w reklamówce. Martwego.

Dziewczyna zapewniała, że gdy go urodziła to już nie żył, jednak wyniki sekcji zwłok zweryfikowały jej słowa i jasno wskazywały, że chłopiec przyszedł na świat żywy.

”Dziecko urodziło się żywe. Jego śmierć nastąpiła w wyniku doznanych zmian urazowych. Podejrzana w toku śledztwa nie przyznała się do popełnienia zbrodni”– podała prokuratura.martwe dziecko1


W związku z tym, że Klaudia nie była pełnoletnia, sprawę skierowano wtedy do wydziału rodzinnego w sądzie rejonowym, a 16-latka musiała przenieść się do ośrodka wychowawczego. Jej partner zaś, 17-letni Karol B. został oskarżony o nakłanianie i doprowadzenie do przerwania ciąży w sytuacji, gdy poczęte dziecko było zdolne do samodzielnego życia poza organizmem matki.

Jeszcze w tym samym roku nastolatek usłyszał wyrok 3 miesięcznego pozbawienia wolności oraz karę jednego roku ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej dozorowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 30 godzin miesięcznie.


loading...
loading...


Aktualizacja: 10 września 2019