Chciała uspokoić wnuczkę. Włożyła stopy 2-latki do wrzątku!
Średnia 3.8 (75.71%) 14 głosy(ów)

53-letnia Jennifer Vaughn z amerykańskiego miasta Chattanooga w Tennessee włożyła stopy swojej 2-letniej wnuczki do wrzątku, ponieważ według niej dziewczynka ”miała zły dzień i była niegrzeczna’‚.

Kaylee Robinson przebywa w szpitalu, gdzie trafiła z ciężkimi i bardzo bolesnych poparzeniami trzeciego stopnia. Stan jest tak poważny, że ​w najgorszym przypadku stopy dziewczynki mogą zostać amputowane.wrzątku1

Szokujący incydent miał miejsce 11 sierpnia, kiedy Brittany Smith i jej narzeczony Kyle Vaughn (syn Jennifer Vaughn) poszli na basen z dwójką pozostałych dzieci. Ponieważ jest tam zbyt głęboko dla takiego malucha jak Kaylee, postanowili zostawić ją w domu pod opieką babci, która wiele razy opiekowała się już dziewczynką. Kiedy rodzice wrócili do domu zauważyli, że ich córka jęczy z bólu. Poprosili Jennifer o wyjaśnienia, a kobieta powiedziała, że ​ włożyła stopy 2-latki do wrzątku, aby ją uspokoić.

Z niedowierzaniem rodzice patrzyli jak na stopach płaczącej Kaylee powstają duże pęcherze. Dziecko zostało następnie zabrane karetką do najbliższego szpitala i jest tam do dzisiaj. Brittany Smith, matka dziewczynki, złożyła doniesienie na swoją teściową, która jest opisywana w amerykańskich mediach jako „teściowa grozy”, a nawet „niania z piekła rodem”.


wrzątku3

53 latka przyznała, że ​chciała ukarać Kaylee, ponieważ dziecko miało zły dzień. Brittany wciąż jest w szoku, że matka jej narzeczonego była w stanie posunąć się do czegoś tak okropnego. Babcię poszkodowanej dziewczynki zatrzymała policja.


loading...
loading...


Aktualizacja: 29 sierpnia 2019