4 latek idzie z tatą do sklepu i wydaje całe swoje kieszonkowe. Nie zgadniesz, co robi potem!
Średnia 2 (40%) 1 głosy(ów)

Austin Perine z Prichard z Alabamy ma nadzieję, że pewnego dnia zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych. Na razie decyduje się zostać ikoną pomocy humanitarnej.

Te i tak duże aspiracje są szczególnie godne uwagi, biorąc pod uwagę fakt, że Austin ma tylko cztery lata. Ten ambitny młody człowiek osiągnął już bardzo wiele w bardzo młodym wieku. Jest mistrzem sportu młodzieżowego, a teraz, dzięki filmowi udostępnionemu przez jego tatę w mediach społecznościowych, chłopiec jest na dobrej drodze, aby stać się przykładem dla nas wszystkich.
opowiastki

Wszystko zaczęło się, gdy Austin i jego ojciec, Terance Perine, oglądali program o pandach na Animal Planet. 4-latek zapytał taty, dlaczego matka panda porzuciła swoje młode i co się teraz z nim stanie, a Terance odpowiedział: „Cóż, myślę, że przez jakiś czas będzie bezdomny”.

To pytanie wywołało rozmowę o ludziach bezdomnych, a w pewnym momencie Austin poprosił ojca, aby poszedł z nim pomóc potrzebującym. Postanowił przeznaczyć swoją skromną sumę pieniędzy z kieszonkowego na zakup jedzenia i napojów.
Terance zaprowadził Austina do sklepu, żeby kupić zapasy, a potem wyszli na ulice, aby rozdać jedzenie wdzięcznym odbiorcom.
opowiastki
Austin nie zamierzał jednak na tym poprzestać. Kontynuuje swoje działania, aby wyżywić bezdomnych obywateli, dokądkolwiek się udaje.
opowiastki

Terance nakręcił film z synem rozdającym żywność i udostępnił go na Facebooku, gdzie stał się bardzo popularny. Historia o niezwykle dobrym chłopcu nagłaśniana jest nawet w telewizji, a pochwał w stronę chłopca nie ma końca.
opowiastki

 

„Po prostu chcę, żeby działanie Austina było zaraźliwe dla wszystkich”, powiedział Terance. „Chociaż Ci ludzie nie mają domów, wciąż zasługują na to, by zostać kochanymi.”

Austin
Dziękujemy za przypomnienie nam, jak być dobrym człowiekiem, Austin! Nie wątpimy, że Twoje ambicje się opłacą w przyszłości, Panie prezydencie!

Zobacz także – Strażacy zbierają się w jednym miejscu i robią coś nadzwyczajnego. Tak wygląda prawdziwy szacunek!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019