Wykorzystał dziewczynkę i uciekł. Pomóż go znaleźć!
Średnia 3.3 (65.88%) 17 głosy(ów)

Policja opublikowała zdjęcie pamięciowe oraz zdjęcie z monitoringu mężczyzny, który wykorzystał seksualnie dziewczynkę w Zduńskiej Woli 19 września tego roku.

Według nsp. Joanny Kąckiej pracującej w łódzkiej policji, dziewczynka mimo ogromnego koszmaru bardzo dobrze zapamiętała napastnika. Mężczyzna ma około 40-50 lat, jest szczupły i widać u niego wyraźną łysinę. Ubrany był w jaskrawą bluzę z napisem AQUA, czarne spodenki i ciemne leginsy. Na stopach miał sandały.

Wykorzystał dziewczynkę2

”Nosi okulary korekcyjne. Poruszał się rowerem górskim koloru czerwonego z bagażnikiem, do którego przymocowane były torby turystyczne w kolorze czarno – białym. Na kierownicy znajdowała się również torba najprawdopodobniej z mapnikiem oraz czerwony kask rowerowy” – głosi komunikat policji w Zduńskiej Woli.


Wykorzystał dziewczynkę1

Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zduńskiej Woli. Im więcej osób udostępni jego wizerunek, tym większa szansa, że trafi on za kratki! Nie pozwólmy, by skrzywdził więcej bezbronnych dzieci!


loading...
loading...


Aktualizacja: 26 września 2019