70-latka twierdzi, że piasek wyleczył ją z raka mózgu. Od ponad 10 lat nie je niczego innego!
Średnia 3 (60%) 1 głosy(ów)

Stanislava Monstvilene to Litwinka, która twierdzi, że ogranicza swoją dietę tylko do… piasku. Starsza Pani przyznaje też, że tak niekonwencjonalne odżywianie diametralnie poprawiło stan jej zdrowia i chce podzielić się swoim doświadczeniem jak również wszystkimi przydatnymi spostrzeżeniami z każdym, kto chce spróbować tej całkowicie niejadalnej potrawy. Czy jedzenie piasku naprawdę potrafi zdziałać cuda?

70-latka przekonuje, że od ponad 10 lat je tylko i wyłącznie piasek. Substancja, o której wiadomo, że jest całkowicie niestrawna, nie tylko uczyniła ją zdrowszą, ale nawet wyleczyła guza mózgu.
Stanislava
„Miałam późne stadium guza mózgu. Lekarze powiedzieli, że nie zostało mi już dużo czasu. Mój poziom hemoglobiny wynosił 60 [około pięć razy mniej niż norma]. Umierałam, kiedy nagle przyszedł mi do głowy pewien pomysł . Pomyślałam: weź piasek i zjedz go. Za pierwszym razem dławiłam się nim, ale potem przyzwyczaiłam się do tego.”

W miarę upływu czasu kobieta nie tylko przyzwyczaiła się do nowej diety, ale nawet rozwinęła swój ”nałóg”. Stanislava opanowała niekontrolowane pragnienie jedzenia piasku i nadal przysięga, że jest on niezwykle bogaty w minerały. Twierdzi też, że od kiedy zaczęła dietę piaskową nie cierpi na żadne dolegliwości zdrowotne.

Historia starszej Pani może wydać się dziwna, a nawet nieco obłędna, ale słowa Litwinki potwierdza jej terapeutka, Liliana Vaishvilene, która przez jakiś czas obserwowała swoją pacjentkę i przyznaje, że jest w dobrym zdrowiu i nie potrzebuje zażywać żadnych lekarstw.

”Zbadaliśmy ją jakiś czas temu i wyniki były dobre. Przez ostatnie kilka lat nie odwiedzała szpitala ani nie zwróciła się o pomoc medyczną.”

Monstvilene chętnie dzieli się dietetycznymi poradami z innymi początkującymi koneserami piasku, oferując „pomocne” wskazówki, jak prawidłowo spożywać substancję.

„Nie należy mieszać go z jedzeniem lub wodą. Nie powinieneś jeść niczego innego, bo w przeciwnym razie poczujesz się źle. Kiedyś jadłam mokry piasek, więc po tym nie chce się pić” -powiedziała.

Być może 70-latce rzeczywiście sprzyja piaskowa dieta, ale my apelujemy:

Unikaj spożywania piasku, ponieważ wszelkie rzeczywiste pozytywne skutki dla zdrowia nie są jeszcze sprawdzone i naukowo udowodnione!

Źródło: rt.com

Zobacz także – Uratowali go przed śmiercią w rzeźni. Zobacz wdzięczność kucyka na emocjonalnym nagraniu!


loading...
loading...


Aktualizacja: 28 sierpnia 2018