Matka z dzieckiem uderzona na przejściu dla pieszych! „Spieszyłam się” [WIDEO]
Średnia 3.6 (72.5%) 16 głosy(ów)

Nieuwaga kierowcy doprowadziła do bardzo groźnej sytuacji w Olsztynie. Kobieta kierująca auto osobowe zignorowała czerwone światło i wjechała w kobietę idącą z 5-letnim dzieckiem. Całe zdarzenie dokładnie uchwyciła kamera monitoringu.potrącenie olsztyn


Kamera znajdująca się na ulicy Limanowskiego uwieczniała 24-letnią kobietę, która wjechała na skrzyżowanie, mimo że miała czerwone światło. Rozpędzona kobieta nie była wstanie wyhamować przed przejściem dla pieszych, przez które w prawidłowy sposób przechodziła matka z pięcioletnim dzieckiem.


”Widząc ludzi na przejściu spanikowała i próbując hamować skręciła w lewo, wjeżdżając prosto na matkę z 5-letnim synem, którzy weszli już na pasy. – W ten sposób próbowała ominąć inną osobę przechodzącą przez jezdnię”
– wyjaśniła Mariola Plichta z KMP w Olsztynie.


Na miejsce od razu wezwano służby ratunkowe, a do ich przyjazdu poszkodowanymi zaopiekowali się świadkowie. Choć cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie, na szczęście skończyło się jedynie na ogólnych potłuczeniach. Chłopiec został w szpitalu na obserwacji.

”Kobieta tłumaczyła nam, że spieszyła się” – wyjaśniła rzeczniczka.

Kobiecie, która potrąciła przechodniów zostało zatrzymane prawo jazdy. Za spowodowanie tego wypadku w najbliższym czasie odpowie przed sądem.

Zobacz także – Została wyleczona z zaawansowanego raka! Jest nowa innowacyjna metoda!


loading...
loading...


Aktualizacja: 27 czerwca 2019