Wyprosili go z lekcji, ponieważ miał rzekomo nieodpowiednią fryzurę. Zobacz, jak uczesał się do szkoły.
Średnia 5 (100%) 5 głosy(ów)

Nie tak dawno pisaliśmy o dziewczynce, która została wyproszona z lekcji z powodu nieodpowiedniego, zdaniem nauczyciela, stroju. Według nas jej ubranie było jak najbardziej odpowiednie, a uczennica została potraktowana bardzo niesprawiedliwie. Zgodziliście się z nami, również wyrażając swoje niezadowolenie z przedstawionej sytuacji, którą można przypomnieć sobie tutaj: [LINK]

opowiastki

Dziś ponownie mamy do czynienia z krzywdzącym i niesłusznym zachowaniem wobec ucznia jednej ze szkół w Wielkiej Brytanii, 15-letniego Jordana Waterfielda.

opowiastki

opowiastki

Tym razem nie ubranie, a jego fryzura nie spodobała się nauczycielom, a chłopak został wysłany do ”kozy”. Następnie dyrekcja wykonała telefon do jego rodziców, by odebrali syna, który ich zdaniem złamał zasady panujące w placówce.

opowiastki

opowiastki

Argument, jaki padł przeciwko Jordanowi i jego włosom, brzmiał równie absurdalnie, co ten opisany powyżej.

Pedagodzy twierdzili, iż ”Fryzura za bardzo rzuca się w oczy i nie jest to zgodne z regulaminem szkoły”.

opowiastki

Naszym zdaniem nastolatek nie przekroczył żadnych norm dotyczących schludnego wyglądu. Jordan postawił tamtego dnia na warkoczyki upięte na czubku głowy oraz krótko wystrzyżone boki.

fryzura

 

„Dziewczyny noszą też warkocze, kucyki i inne wymyślne fryzury, ale nikt im nie zwraca uwagi. To nie jest do końca w porządku.”– wypowiada się w sprawie 15-latek.

My się z tym zgadzamy, a Wy?

Podzielcie się z nami opinią!

Źródło: metro.co.uk

Zobacz także – Homoseksualne małżeństwo adoptowało półtoraroczną dziewczynkę. Niestety, dziś dziewczynka już nie żyje…


loading...
loading...


Aktualizacja: 4 kwietnia 2019