Chłopiec wbiegł do sklepu z metalowym łańcuchem na szyi. Uciekł od tyrana!
Średnia 4.2 (84.44%) 18 głosy(ów)

Głodnego i przerażonego dziesięcioletniego chłopca znaleziono z łańcuchem na szyi po tym, jak uciekł od ojca tyrana.

Chłopiec wbiegł do sklepu z metalową pętlą na szyi. Zszokowani pracownicy zapytali go o łańcuch, a on odpowiedział, że jego 46-letni ojciec uwięził go w szopie.

Rosyjski biznesmen podobno pojechał ze swoją ciężarną żoną do szpitala, a Tikhonowi udało się uwolnić. Chłopiec błagał, by nie powiadamiać ojca. Personel wezwał policję.szyi1

Po przybyciu służb zdjęto ciężki łańcuch z szyi 10-latka. Chłopiec wyznał funkcjonariuszom, że był regularnie przykuwany łańcuchem w piwnicy i szopie lub do kaloryfera w rodzinnym domu, często na długi czas.

Dziecko zostało zabrane na badania lekarskie, a następnie objęte opieką w ośrodku rehabilitacji społecznej. Rzeczniczka Kremla, Anna Kuznetsowa, interweniowała, by wezwać Rosyjski Komitet Śledczy do zbadania zarzutów dotyczących biznesmena. Chłopiec mieszkał z ojcem i macochą, ale teraz jego biologiczna matka zażądała, by ojciec stracił prawa do opieki nad nim.szyi2

„Jestem bardzo zaniepokojona jego losem. Chcę, żeby był ze mną, a nie ze swoim ojcem tyranem” – powiedziała matka chłopca. Dodała też że syn bardzo się martwi, że wróci do ojca, ale ona zrobi wszystko, aby temu zapobiec.

szyi3

Głos zabrali również nauczyciele 10 latka. Powiedzieli, że wyrażali obawy dotyczące dobrobytu chłopca, ale władze nie podjęły żadnych działań. Ojciec, który ma dwoje dzieci ze swoją drugą żoną, został wezwany na przesłuchanie. Podobno powiedział policji, że chłopiec sam zapiął się w łańcuchy. Dochodzenie trwa.


loading...
loading...


Aktualizacja: 25 lipca 2019