Żona odwiedziła go w domu opieki. Z uszu wypełzały mu robaki!
Średnia 3.7 (73.91%) 23 głosy(ów)

John Callaghan przebywał w prywatnym domu opieki Bupa, gdy jego 83-letnia żona dokonała przerażającego odkrycia.

W prywatnym domu opieki znaleziono starszego mężczyznę cierpiącego na raka, któremu robaki pełzały do uszu.robaki1

John Callaghan był rezydentem ośrodka opieki nad osobami starszymi na Gold Coast w Australii, kiedy dokonano przerażającego odkrycia.

Jego 83-letnia żona mówi, że była przerażona stanem męża po wizycie w 2017 roku.

John błagał rodzinę, aby zabrała go do domu po spędzeniu zaledwie dwóch tygodni w domu opieki, powołując się na brak doświadczenia personelu.robaki2

Powiedział im: „To miejsce jest okropne, nie dbają o mnie, proszę, wyciągnijcie mnie stąd”.

Niestety, John zmarł w pobliskim szpitalu zaledwie dziesięć dni po tym, jak wzbudził niepokój rodziny odnośnie swojego leczenia.

Mężczyzna miał raka ucha i istniejącą ranę grzybiczą po lewej stronie głowy, kiedy przybył do placówki w październiku 2017 r.

„Nie był łatwym człowiekiem do opieki, odczuwał wielki ból i walczył z rakiem w uchu, ale kiedy przyszłam go odwiedzić, zobaczyłam, jak robaki pełzną mu po uchu” – powiedziała pani Callaghan.robaki3

Dom opieki przeprosił rodzinę za ten incydent. Rzecznik powiedział: „Bardzo nam przykro, że tak się stało w naszym australijskim domu opieki. Przeprosiliśmy już pana Callaghana i jego rodzinę. Nasze pielęgniarki szybko poradziły sobie z tym problemem, a następnie pan Callaghan został przeniesiony do lokalnego szpitala w Queensland.

Od tego czasu wprowadziliśmy wiele ulepszeń w domu, aby zapobiec powtórzeniu się podobnego problemu. Nasz dom opieki spełnia wszystkie standardy opieki nad osobami starszymi i w ciągu dwóch lat od incydentu przeszedł pięć kontroli zewnętrznych przez australijski organ nadzoru”.


loading...
loading...


Aktualizacja: 4 września 2019