Zaatakował dziecko w toalecie. Wycierał z siebie krew majtkami dziewczynki!
Średnia 3 (59.05%) 21 głosy(ów)

22 letni Nicholas Ninow z Pretorii (USA) dokonał czegoś obrzydliwego. Dramatyczna sytuacja z jego udziałem w roli sprawcy rozegrała się w toalecie restauracji. To właśnie tam mężczyzna potwornie skrzywdził 8 letnią dziewczynkę.Zaatakował dziecko1

Do tragedii doszło we wrześniu 2018 roku, gdy matka wraz ze swoją córką i jej nianią wybrały się do restauracji. 8-latka bawiła się w kąciku zabaw przeznaczonym dla dzieci i w pewnym momencie powiedziała, że idzie do toalety. Gdy długo nie wracała, zaniepokojona mama postanowiła sprawdzić, co się dzieje.

Zaatakował dziecko2

Weszła do wc i zawołała córkę, jednak nie usłyszała żadnej odpowiedzi. Wtedy nacisnęła klamkę środkowej kabiny i ujrzała coś przerażającego.

W środku znajdowało się jej 8 letnie dziecko i półnagi mężczyzna, który szybko wybiegł i ukrył się w męskiej toalecie. Dziewczynką chwilowo zaopiekowała się niania, a matka znalazła 22-latka, jak wycierał z siebie krew bielizną jej córki, a potem próbował spuścić majtki dziewczynki w toalecie.Zaatakował dziecko3

Mężczyzna został aresztowany i przyznał się do winy. Funkcjonariusze prowadzący śledztwo powiedzieli, że w chwili ataku Nicholasa Ninow był pod wpływem metaamfetaminy.


loading...
loading...


Aktualizacja: 12 września 2019