Kobieta zabiła 8 szczeniąt na oczach ich matki! „Chciałam dać jej nauczkę”
Średnia 3.8 (75.56%) 18 głosy(ów)

W wielu krajach możemy spotkać na każdym kroku bezdomne i bezbronne zwierzęta. Najwięcej zwierzaków można spotkać w biedniejszych krajach, ale niestety nie brakuje ich także w tych bogatszych. W biedniejszych krajach jest o wiele trudniej zaopiekować się niewinnymi stworzeniami, ale i tam można znaleźć ludzi o złotym sercu.

Oprócz tego, że zwierzęta każdego dnia walczą o życie ze względu na brak domu, to dodatkowo są często narażone na okrucieństwo ze strony człowieka. Jest wiele osób, które nie dość, że im nie pomagają, to traktują je z największym okrucieństwem.

Szacuje się, że w Indiach jest kilka milionów bezpańskich psów, które co chwila muszą walczyć ze sobą o pożywienie lub o bezpieczne schronienie. Wiele z tych psów codziennie marzy, by w końcu któryś z przechodniów przygarnie go i da mu bezpieczny dom.

Dzisiejsza wstrząsająca historia zaczyna się na posiadłości pewnej Hinduski, u której oszczeniła się młoda suczka. Gdy kobieta dowiedziała się, że suczka urodziła 8 szczeniaków bez zastanowienia zrobi coś przerażającego…zabiła1

Chwyciła szczeniaki, jednego po drugim i uderzała nimi o kamień, tak długo, aż uśmierciła wszystkie. Na całe zdarzenie zmuszona była patrzeć ich matka, która stała obok.

Po wszystkim Hinduska zakopała martwe szczeniaki na polu znajdującym się nieopodal. Gdy kobieta odeszła, suczka od razu zaczęła odkopywać swoje dzieci w nadziei, że któregoś uratuje, ale niestety było już za późno.

Gdy zapytano kobietę dlaczego to zrobiła, odpowiedziała, że to miała być nauczka dla młodej suczki.zabiła2

„Niech zapamięta to, co zrobiłam i nie zbliża się już więcej do mojego domu”

O całym zajściu została poinformowana policja, która aresztowała kobietę. Na nagraniach monitoringu widać jak kobieta zabija małe szczeniaki i jest to niepodważalny dowód, aby ukarać kobietę. Grozi jej do 5 lat więzienia.


loading...
loading...


Aktualizacja: 10 lipca 2019