Miał opiekować się ich roczną córką. Zamiast tego brutalnie ją zgwałcił!
Średnia 3 (60%) 13 głosy(ów)

Krzywdy wyrządzone dzieciom są niewybaczalne, lecz niestety cały czas mamy z nimi do czynienia. Tak też jest w tym przypadku, który wstrząsnął mieszkańcami Szczecinka i całą Polską.

13-miesięczna dziewczynka została zgwałcona ze szczególnym okrucieństwem. Sprawcą jest mieszkaniec Szczecinka, który usłyszał już zarzut. Grozi mu od 5 do 15 lat pozbawienia wolności.

brutalnie ją zgwałcił1

Sprawa wyszła na światło dzienne, gdy dziewczynka z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Personel zawiadomił policję, która zaczęła śledztwo. Na szczęście szybko znaleziono mężczyznę, który jest odpowiedzialny za ten okrutny czyn. To 32-letni sąsiad rodziców poszkodowanej dziewczynki, pod którego opieką znajdowała się feralnego dnia.


Łukasz K. przyznał się do winy i przebywa teraz w areszcie. Jego żona, Kinga K. również usłyszała zarzut. Ponieważ wspólnie z mężem opiekowała się 13-miesięczną dziewczynką i pozwoliła, by doszło do przerażającego zdarzenia, będzie oskarżona o narażenie na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia dziecka.brutalnie ją zgwałcił2

Po wstępnych badaniach w lokalnym szpitalu dziecko w trybie pilnym zostało przetransportowane do Poradni Ginekologii Dziecięcej i Dziewczęcej szpitala na Unii Lubelskiej w Szczecinie.


loading...
loading...


Aktualizacja: 16 września 2019