Mają ”uczulenie na nowoczesność”, więc zamieszkali w domu z błota i słomy. Po dwóch latach czeka ich eksmisja.
Średnia 3.7 (73.33%) 3 głosy(ów)

Kate Burrows (lat 46) i jej partner Alan (lat 48) zbudowali dom z pni drzew, błota i słomy w dolinie Tarka, niedaleko Chulmleigh w Anglii.
opowiastki
Kate powiedziała, że dom wyleczył ją z „alergii” na współczesne życie, które, jak się wydawało, było jak grypa przez cały czas.
opowiastki

opowiastki

Kobieta twierdzi, że była uczulona na wodę wodociągową, elektryczność, Wi-Fi, a nawet farbę na ścianach i nie wyobraża sobie powrotu do nowoczesności.
opowiastki
Jednak pomimo tego, iż para przekonuje, że życie w chacie z błota przez ostatnie dwa lata całkowicie przywróciło im zdrowie, władze uznały, że muszą opuścić swój ”dom” i wydały zawiadomienie o przymusowym przeniesieniu do hotelu, ponieważ Kate i Alan nie mieli pozwolenia na budowę.
opowiastki

opowiastki
46-latka mówi, że byłaby „przykuta do łóżka”, gdyby musiała zaakceptować ofertę zakwaterowania w Travelodge (brytyjska sieć tanich hoteli).
opowiastki
Para buntowała się przeciw decyzji władz, powołując się na chorobę zwaną wieloczynnikową nadwrażliwością chemiczną (osoby na nią cierpiące odczuwają silną reakcję przy wystawieniu na działanie chemikaliów lub innych szkodliwych substancji) ale ich prośby zostały odrzucone.

Kate, która mieszkała w domu w stylu Hobbita od 2015 roku, powiedziała, że pobyt w Travelodge zniszczy ją.

„Nie mogę tak żyć.”-wyznała.

opowiastki

Ich mieszkanie marzeń posiadało toaletę, kuchnię, salon i dwie sypialnie.
opowiastki
Wszystko było zwieńczone tonami torfu, a ściany wyłożone zaprawą wapienną. W środku znajdowała się wanna zaopatrywana w gorącą wodę z prowizorycznego kotła.
opowiastki
Para hodowała też kurczęta, kozy i gęsi. Wodę czerpała z rzeki, a elektryczność z paneli słonecznych umiejscowionych na dachu.
opowiastki

Niestety, Kate i Alan będą musieli opuścić swoje wymarzone miejsce na ziemi i przenieść się z powrotem do znienawidzonej współczesności.
Kate
A Ty, co myślisz o ich niekonwencjonalnym stylu życia? Podziel się z nami opinią!

Źródło: dailyrecord.co.uk

Zobacz także – 28 zdjęć potwierdzających to, że bycie mamą to najważniejsza praca na świecie! oraz Sędzia pyta chłopca, czy chce być adoptowany. Wtedy mama zastępcza zalewa się łzami!


loading...
loading...


Aktualizacja: 22 lutego 2019