Zmęczony chłopak zasnął obok krowy. To zdjęcie zdobyło 15 tysięcy polubień w ciągu jednego dnia!
Średnia 4.4 (88%) 30 głosy(ów)

Miesiąc temu 15-letni Mitchell Miner i jego krowa o imieniu Audri, wzięli udział w targach bydła mleczarskiego. Niestety, pomimo najszczerszych chęci i wysiłków zajęli dopiero piąte spośród siedmiu miejsc.
opowiastki
Wyczerpany trudami dnia i nerwowym oczekiwaniem na ocenę, Mitchell udał się do Audri, która położyła swoją wielką głowę na brzuchu młodego rolnika. Zmęczony chłopak szybko zasnął ze swoją łaciatą przyjaciółką u boku, a tę piękną scenę uchwycił na zdjęciu ojciec 15-latka.
opowiastki

Zdjęcie rozpowszechniło się w internecie krótko po pokazie, a sieci społeczne podkreślały w szczególności silną więź między człowiekiem, a zwierzętami. Matka Mitchella mówi, że już w dzieciństwie jej syn pokochał Audri, a krowa czuła się w jego towarzystwie bardzo komfortowo. Dla niej to zdjęcie jest wyrazem prawdziwej przyjaźni.
Mitchell
W poniższym filmie (w języku angielskim) dowiesz się więcej o naszych bohaterach:

To naprawdę wyjątkowa relacja! Krowa pozwala spać chłopakowi przy sobie, co pokazuje, jak bardzo mu ufa. Idzie to również w drugą stronę- Mitchell także czuje się przy niej bezpieczny.
Ta para może i nie zdobyła nagrody, ale zawojowała internet!

Człowiek może zaprzyjaźnić się z wieloma zwierzętami, nie tylko psem czy kotem, a to dlatego, że każdy zwierzak potrafi być niesamowicie wierny, lojalny, oddany, a przede wszystkim przekazuje w ręce człowieka całe swoje serce.

Źródło: youtube.com boredpanda.com positivr.fr

Zobacz także – Ta kobieta decyduje się na wielką metamorfozę przed swoim ślubem. 7 godzin później nie rozpoznaje się w lustrze!


loading...
loading...


Aktualizacja: 6 czerwca 2019