Rodzice zwyrodnialcy dosłownie zatłukli 9-miesięczną Blankę. Była gwałcona i miała przebite serduszko!
Średnia 3.5 (70.34%) 58 głosy(ów)

To co wydarzyło się w Olecku jest wstrząsające! Rodzice przez dwa miesiące w straszny i okrutny sposób pastwili się nad 9-miesięczną Blanką. Przez dwa miesiące dziewczynka była wielokrotnie bita, gwałcona, aż w końcu zamordowana… Ciało dziewczynki zostało znalezione w piątek w mieszkaniu gdzie trwał ten koszmar.olecko

Jak wstępnie ustaliła Prokuratura Okręgowa w Suwałkach, przyczyną śmierci dziecka był krwotok wewnętrzny i uszkodzenie mózgu. Jak wykazała sekcja zwłok niemowlę miało serce przebite złamanym żebrem, było bite wałkiem lub młotkiem, a także prawdopodobnie było uderzane o rant stołu lub biurka. 9-miesięczna Blanka została także zgwałcona – mówi Ryszard Tomkiewicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Suwałkach.

olecko1

Wiele osób zadaje sobie pytanie czy tej tragedii można było uniknąć, czy odpowiednie służby zrobiły wszystko, aby zapewnić dziewczynce bezpieczeństwo, ponieważ już raz odebrano Blankę rodzicom. Po czym wróciła do biologicznych rodziców po tym jak matka dziecka rozpoczęła leczenie odwykowe. Po tragedii dalsza rodzina wini policjantów, że nie reagowali na zgłoszenia o złej sytuacji w domu dziewczynki. Najbliżsi twierdzą, że zgłaszali odpowiednim instytucjom, że opieka nad małą Blanką jest nie właściwie sprawowana.

Jak mówiła w TVN24 jedna z krewnych dziewczynki – „była wielokrotnie naćpana, w domu był syf. Dzwoniliśmy na policję, gdzie powiedziano nam, że nie mogą nic z tym zrobić: „proszę dzwonić do MOPS-u”. MOPS powiedział, że nic złego się tam nie dzieje.”olecko2

Rodzicom grozi dożywocie. Postawione zarzuty dotyczą znęcania się ze szczególnym okrucieństwem, wykorzystywania seksualnego, gwałtu i morderstwa. Jak poinformował prokurator, 35-letnia matka i 45-letni ojciec nie przyznali się do winy. Sąd postanowił o ich zatrzymaniu na 3 miesiące.

Prokurator podał także, że o śmierci dziecka funkcjonariusze zostali powiadomieni przez adwokata podejrzanej, który został wezwany wcześniej przez podejrzaną.

Zobacz także – Podchodzą do kobiet na plaży i wyrywają im telefony. MAJĄ JEDEN CEL!


loading...
loading...


Aktualizacja: 28 czerwca 2019