Kierowca zauważył białą skrzynkę porzuconą między drzewami. Kiedy zajrzał do środka wiedział już, że trzeba działać bardzo szybko!
Średnia 4.3 (86.67%) 3 głosy(ów)

Zima, śnieg, ślisko i złe warunki do jazdy-to skłoniło naszego dzisiejszego bohatera artykułu do zwolnienia nogi z gazu, w efekcie czego mógł dostrzec białą skrzynkę na trasie między drzewami.
opowiastki
Zarówno jego, jak i towarzyszącą mu dziewczynę zaintrygowała porzucona paczka… Kierowca zatrzymał auto i razem podeszli zobaczyć, co kryje się w środku.
opowiastki

Ku ogromnemu zaskoczeniu zauważyli, że we wnętrzu coś się rusza, a przy dokładniejszym sprawdzeniu zawartości odkryli dwa zziębnięte koty z resztką jedzenia przy sobie.
opowiastki
Dwa rudzielce były urocze, lecz ich stan wymagał szybkiej reakcji medycznej. Ktoś pozostawił je na pastwę losu, wyrzucając na mróz jak niepotrzebną rzecz.

opowiastki

Kociaki nie przeżyłyby długo w takich warunkach i dodatkowo bez jedzenia. Na szczęście na drodze pojawili się ludzie, którzy niezwłocznie im pomogli i natychmiast zawieźli do weterynarza.opowiastki

Zwierzaki otrzymały imiona Tango i Cash, a dziś są w dobrych rękach, pod bezpiecznym dachem ludzi, którzy uratowali je od śmierci z wychłodzenia.

opowiastki

Niestety nie wiadomo, kto dopuścił się tak okrutnego czynu, ale wierzymy, że zło wyrządzone bezbronnym istotom wraca z podwójną siłą.

Tango

Być może właściciel kotów nie mógł dłużej się nimi zajmować, ale wybrał najgorszą z możliwych opcji, aby uwolnić się od obowiązku opieki nad nimi.

Pamiętajmy, by nigdy nie porzucać zwierząt na pewną śmierć! Zadbajmy o ich bezpieczeństwo nawet, jeśli nie mogą nam już dłużej towarzyszyć…

Źródło: imgur.com

Zobacz także – Rak zmniejszył się o 80%, kiedy mężczyzna przeszedł na tę dietę. Wkrótce potem nowotwór zniknął całkowicie!

oraz Oddała dziecku szpik kostny. Kilka lat później dziewczynka podziękowała w wyjątkowy sposób!


loading...
loading...


Aktualizacja: 10 kwietnia 2019