W drodze do domu zauważył konającego z głodu psa. Nie uwierzysz, jak obejrzysz aktualne zdjęcia!
Średnia 4.5 (90%) 2 głosy(ów)

Niestety, bezpańskie, chore i niedożywione psy są powszechnym widokiem na wyspie Bali.

Tylko niewielu z nich znajduje dom i osobę, która się nimi zaopiekuje. Na szczęście rząd stara się sfinansować więcej schronisk dla zwierząt i zmniejszyć ryzyko chorób zakaźnych, a osoby prywatne, które nie chcą oglądać cierpienia zwierząt, stają się aktywne.

Jednym z tych ludzi jest Rico Soegiarto. Kiedy pewnego dnia mężczyzna był w drodze z pracy do domu, zauważył strasznie wychudzonego psa. 26-latek od razu wiedział, że nie może po prostu przejść obok i pozwolić mu na śmierć.
opowiastki

„Nadzieja”, jak nazwał sunię rasy Husky, była w fatalnym stanie. Miała bardzo przerzedzone futro i była tak chuda, że dało się zobaczyć wszystkie kości przez skórę. Rico wiedział, że bez szybkiej pomocy nie będzie żyć długo…
opowiastki
Wiele wizyt u weterynarza, intensywne leczenie i oczywiście niekończące się ilości pożywnego jedzenia stopniowo zaczęły zmieniać Nadzieję w piękną sunię.
opowiastki
Nic dziwnego, że dziś jest wierna swojemu zbawicielowi i nieustannie szuka jego bliskości.
26-latek ma jeszcze cztery inne psy, które uwielbiają swoje towarzystwo.
opowiastki

Dziś już tylko niezmienne lodowato niebieskie oczy przypominają to biedne stworzenie, które Rico zobaczył na ulicy i dał mu drugie życie.
Rico
Cóż za niesamowita zmiana! Nadzieja miała naprawdę wielkie szczęście, że znalazła się na drodze człowieka, który nie może przejść obojętnie obok cierpienia zwierzęcia. Jeśli prawdą jest, że opieka nad psem jest dobra dla duszy i serca, to Rico z pewnością jest wzorem dla wielu innych!

Źródło: boredpanda.com

Zobacz także – Mama siada przy fortepianie i śpiewa dla śmiertelnie chorego syna. Nie słyszałaś nic równie poruszającego! oraz Pies chroni zaginione dziecko w lesie przez 2 dni. AKT WIERNOŚCI!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019