W środku nocy zauważyła siedzące na ulicy dziecko. Zatrzymała auto i tylko zablokowane drzwi uchroniły ją od dramatu…
Średnia 3.7 (73.33%) 15 głosy(ów)

Przestępcy są w stanie posunąć się do wielu rzeczy, by osiągnąć swój cel. Powstają coraz to nowsze pomysły, jak oszukać i okraść nieświadomych niczego ludzi. Jeden z tych ”genialnych” planów przedstawia poniższa historia, która miejmy nadzieję stanie się przestrogą:

33-letnia kobieta z Karoliny Północnej jechała do domu około godziny 1:30, kiedy zauważyła na drodze siedzące dziecko. Była noc, więc ten widok przeraził ją nie na żarty, lecz pomimo wszystko postanowiła zatrzymać samochód i w razie potrzeby udzielić pomocy.
opowiastki

Kiedy zjechała na pobocze, zorientowała się, że owa postać to manekin…Zanim jednak zdążyła odjechać, dwaj mężczyźni ubrani w ciemne kurtki podbiegli do jej auta i szarpali za klamkę, chcąc dostać się do środka.

Na szczęście drzwi były zamknięte, a przerażona kobieta szybko odjechała. Kiedy tylko bezpiecznie wróciła do domu, o całym zajściu poinformowała policję.
opowiastki
„Ten incydent powinien służyć jako przypomnienie, że podczas prowadzenia samochodu warto zamykać drzwi.”– mówi Jason Wank, główny detektyw w dziale Carteret County Sheriff.

Policja zbadała miejsce wyznaczone przez kobietę i skonfiskowała plastikowego manekina w dziecięcych ubraniach. Teraz trwają poszukiwania osób odpowiedzialnych za całą sprawę.
incydent

Niezależnie od tego, czy incydent był tylko „dowcipem” czy próbą napadu, Wank radzi: zamykaj drzwi od wewnątrz, bądź czujny i nie wychodź z samochodu, gdy zobaczysz coś podejrzanego.

Źródło: cbsnews.com

Zobacz także – Panna Młoda nie pojawia się w Kościele. Przyszły mąż nie ma pojęcia, jak przerażający jest powód jej nieobecności!

oraz Okrutnie zażartowali z upośledzonej kobiety. Obrzucili ją jajkami i mąką! Będzie kara!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019