Opublikowała zdjęcia swojej chorej córki. Wkrótce potem przeczytała, że powinna zostać zmuszona do aborcji!
Średnia 3.3 (65%) 4 głosy(ów)

Kiedy rodzi się dziecko, nowi rodzice z dumą przedstawiają je całemu światu. Często tuż po narodzinach zdjęcie malucha widnieje na portalach społecznościowych.

Natalie Weaver nigdy jednak nie była w stanie zrobić tego samego ze swoją córeczką. Zamiast tego, Amerykanka ukrywała małą Zofię przed społeczeństwem z obawy wpatrzonych oczu i nienawistnych komentarzy.
opowiastki

Powodem zachowania matki było to, iż dziewczynka urodziła się z poważnymi deformacjami twarzy.

Ponadto cierpi na zespół Retta; to rzadkie zaburzenie rozwojowe, które prowadzi między innymi do zmniejszenia tkanki mięśniowej, trudności z jedzeniem, utraty władzy nad dłońmi i zdolności mówienia. Dodatkowo pojawiają się zaburzenia funkcji motorycznych, które wpływają negatywnie na każdy ruch, w tym na patrzenie i mowę.

Dla Natalie jest to tak bolesne, że przez długie lata ukrywała córkę w domu. Aż do momentu, kiedy powiedziała: dość…
opowiastki
Matka trójki nie chce już akceptować, że jej niewinne dziecko jest nazywane „potworem”. Założyła klub i walczy o potrzeby dzieci niepełnosprawnych, takich jak Zofia.

Amerykanka jest wstrząśnięta do granic możliwości, gdy czyta komentarze pod zdjęciem córki, które mówią o tym, że takie ciąże powinny być przerywane.
opowiastki
Niektórzy nawet żądają, aby amniocenteza dla kobiet w ciąży stała się obowiązkowa; w przypadku wykrycia niepełnosprawności nienarodzonego dziecka, oczekująca matka powinna zostać zmuszona do aborcji. A jeśli nadal chce to udźwignąć, rodzice powinni ponosić wszystkie koszty leczenia dziecka.
opowiastki Natalie jest absolutnie przerażona, że ktoś, kto nawet nie zna Zofii, kto nie wie, jak bardzo jest kochana przez swoją rodzinę i jak bardzo wzbogaca życie swojej mamy, może napisać coś tak strasznego.
opowiastki

Rodzice Zofii zdają sobie sprawę, że takie okrucieństwo będzie nadal spotykało ich córkę zarówno w realnym życiu, jak i w Internecie. Ale są też zdeterminowani, by zrobić wszystko, aby dziewczynka czuła się kochana i akceptowana.

Sophia
„Sophia jest darem. Bez względu na to, jak bardzo jestem zmęczona, zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby chronić moje dziecko i innych, nawet jeśli czasami jest to trudne. Ale Sophia jest najsilniejszą osobą, jaką znam.”  – powiedziała Natalie Weaver.

Całej wspaniałej rodzinie życzymy dużo zdrowia i sił na codzienną walkę! Wiele rodzin mogłoby brać przykład z tej bezwarunkowej miłości!

Źródło: twitter.com littlethings.com

Zobacz także – 13 znaków, że jesteś o wiele inteligentniejszy niż się spodziewasz! Zaskakujące wyniki badań! oraz Wstrzykiwała sobie do twarzy olej do smażenia! Efekt PRZERAŻA!


loading...
loading...


Aktualizacja: 4 czerwca 2019