Policjant przyjmuje zgłoszenie o molestowaniu dziecka. Po tej interwencji życie jego rodziny zmienia się na zawsze!
Średnia 4.3 (85.45%) 11 głosy(ów)

Jody Thompson jest policjantem z Poteau w stanie Oklahoma i prowadzi spokojne życie: jest szczęśliwy w związku małżeńskim, ma dwoje dzieci i oczekuje trzeciego. Ale dwa lata temu doświadczył czegoś, co zmieniło życie całej jego rodziny na zawsze.
opowiastki
Mężczyzna właśnie rozpoczynał swój dzień w pracy, kiedy usłyszał w radiu raport o molestowaniu dzieci. Aby pomóc swoim kolegom, udał się na miejsce przestępstwa, nie wiedząc, jaką straszną scenę przyjdzie mu oglądać.
opowiastki

Kiedy wszedł do domu, jego serce na chwilę zamarło: zobaczył małego, przestraszonego chłopca z niedożywionym ciałem, pokrytym licznymi siniakami. Jody powiedział później w wywiadzie: „Nie widziałem na nim miejsca, które byłoby wolne od obrażeń.”
opowiastki
Policjant zawiózł maltretowane dziecko do szpitala, gdzie natychmiast zabrano je na oddział intensywnej terapii. Jody nie zostawił chłopca, ponieważ jego los w szczególny sposób nim wstrząsnął. Po pierwszej nocy w szpitalu zdał sobie sprawę, że chce się nim zaopiekować: „Wiedziałem, że jeśli to dziecko na zawsze ma być bezpieczne, muszę zabrać je ze sobą.”
opowiastki
Wkrótce potem Jody i jego żona stali się rodzicami zastępczymi dla Johna. Dali mu nie tylko nowy dom, ale też bezpieczeństwo i miłość, których tak bardzo potrzebował. Kiedy siedem miesięcy później dowiedzieli się, że matka biologiczna Johna urodziła w więzieniu dziewczynkę, podjęli decyzję o jej adopcji.

„Nigdy w życiu nie marzyłem o tak wielkiej rodzinie. Ale Bóg miał inne plany. I tak jest teraz. Kocham ich wszystkich.”powiedział policjant.

John ma dziś dziesięć lat i jest szczęśliwym dzieckiem, ponieważ całkowicie pokonał straszliwą przeszłość. Razem ze swoją siostrą Paizley sprawiają, że rodzina Thompsons jest wyjątkowa i doskonała!

Jody
Ogromne wyrazy szacunku dla Jody i jego żony. Takich ludzi brakuje na świecie!

Źródło: littlethings.com oe24.at facebook.com

Zobacz także – W dniu ślubu karmiła swoje dziecko piersią… przed ołtarzem. Ten moment został uchwycony na zdjęciach. oraz Głodziła psa w zemście na chłopaku. Zwierzę cudem przeżyło!


loading...
loading...


Aktualizacja: 19 kwietnia 2019