Złącz dłonie i zobacz czy środkowe linie pokrywają się. To mówi o Tobie więcej niż myślisz!
Średnia 4.4 (88.24%) 17 głosy(ów)

Linie na naszych dłoniach mają wpływ na życie. Prawdziwi miłośnicy sztuki czytania z rąk potrafią wyczytać z nich zaskakujące rzeczy.dłonie

Złącz dwie ręce tak, aby były dokładnie na tej samej wysokości. Porównaj jak linie przebiegają na obu dłoniach względem siebie.

1. Linie są równedłonie1

Jeśli obie linie na dłoniach łączą się ze sobą oznacza to, że jesteś bardzo zrównoważoną osobą. Wierzysz w dobroć oraz miłość i tymi dwiema zasadami starasz się kierować w życiu. Jednocześnie do wszystkich problemów podchodzisz z chłodną głową. Zawsze starasz się znaleźć rozsądne rozwiązanie, które nie skrzywdzi nikogo.

Jesteś bardzo wytrwałą i konsekwentną osobą, o czym świadczy ciągłość tej linii. Dlatego gdy podejmujesz jakieś decyzje, to trwasz przy swoich postanowieniach. Czasem poddajesz się wpływom innych osób i zdarza Ci się przez to cierpieć. Wykorzystaj swoje zalety aby minimalizować negatywne skutki. Popracuj też nad asertywnością. Często dostajesz po kościach właśnie dlatego, że starasz się wszystkim pomóc.

2. Prawa linia wyżej niż lewadłonie2

Tym charakteryzują się osoby racjonalne i wytrwałe. Nie poddajesz się w osiąganiu celów chociaż może zająć to wiele czasu. Wytrwale do niego dążysz nawet, gdy sukcesy nie są spektakularne i wiele osób już dawno by się poddało. Jednocześnie jesteś osobą ambitną, ale w zdrowy sposób. Twoja racjonalność sprawia, że poza sukcesem widzisz inny cel, którym jest samo życie, rodzina, miłość.

Umiesz zadbać o rodzinne ognisko. Wierzysz w miłość i często stawiasz ją wyżej niż ambicje, które są w Tobie ukryte. Jednocześnie to, że masz kogoś u boku dodaje Ci motywacji i pozwala dalej rozwijać swoją karierę. Wyniki przyjdą, więc warto być cierpliwym.

3. Lewa linia wyżej niż prawadłonie3

Jeśli po złączeniu dłoni okazuje się, że lewa linia jest wyżej niż prawa oznacza to, że jesteś osobą o charakterze wojownika i zdobywcy. Cechują Cię zdolności przywódcze. Czujesz potrzebę osiągania sukcesów, zdobywania nowych pułapów i stawiania sobie poprzeczki coraz wyżej. Niestety cierpi na tym Twoje życie osobiste, gdyż zaangażowanie w pracę negatywnie wpływa na związek.

Jesteś osobą towarzyską, ludzie lubią Cię słuchać, to ich inspiruje. Pamiętaj jednak, że jednocześnie mogą Ci zazdrościć. Musisz rozwinąć swoją strefę empatii. Postaraj się poszukać również wartości w innych rzeczach niż praca i rozwój osobisty.


loading...
loading...


Aktualizacja: 24 lipca 2019