Był na spacerze w lesie. Znalazł psa przywiązanego stalową linką…
Średnia 2.5 (49.7%) 33 głosy(ów)
Znalazł psa1
facebook.com/KPPWagrowiec/

W okolicach Mieściska (woj. wielkopolskie) doszło do łamiącego serce odkrycia. Mężczyzna spacerujący po lesie ze swoim psem zauważył suczkę przywiązaną do drzewa. Linka była tak krótka, że biedne zwierzę nie mogło się nawet położyć!

Znalazł psa2
facebook.com/KPPWagrowiec/

Mężczyzna od razu wezwał pomoc, a funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce uwolnili suczkę, która była niezwykle wycieńczona. Po tym, jak znalazła się w bezpiecznym miejscu, zaczęto szukać sprawcy, a zarazem prawdopodobnie właściciela zwierzęcia.

”Osoby, które wiedzą, kim mógł być właściciel psa, kto mógł mieć takiego psa u siebie a pod koniec sierpnia zniknął, prosimy o kontakt telefoniczny z dyżurnym naszej jednostki tel. 672681210” – apeluje sierż. sztab. Dominik Zieliński, oficer prasowy policji w Wągrowcu.

Znalazł psa3
facebook.com/KPPWagrowiec/

Jakie to szczęście, że akurat przechodził tamtędy człowiek! Gdyby nie to, biedna suczka umierałaby w męczarniach przywiązana stalową linką… Jak można tak potwornie potraktować niewinne zwierzę?? Dołączamy się do prośby policji, aby każdy, kto ma jakiekolwiek podejrzenia zgłosił to! Mamy nadzieję, że sprawca poniesie konsekwencje!


loading...
loading...


Aktualizacja: 9 września 2019