Okrutnie znęcał się nad 8-letnim chłopcem, ponieważ uważał, że jest gejem. Po licznych torturach wreszcie postrzelił go z wiatrówki…
Średnia 2.8 (56.92%) 13 głosy(ów)

37-letni Isauro Aguirre z Los Angeles zabił 8-letniego syna swojej dziewczyny, ponieważ twierdził, że chłopiec jest gejem.

Przed śmiercią Gabriel

Przed śmiercią Gabriel każdego dnia musiał znosić prawdziwe piekło. W toku sprawy wyszło na jaw, przez co musiało przechodzić niewinne dziecko.

Mężczyzna zmuszał 8-latka do spryskiwania sobie twarzy gazem pieprzowym, spożywania własnych odchodów i wymiocin, spania w szafie z zaklejonymi ustami, by stłumić jego krzyk. Przypalał też chłopca papierosami, aż w końcu postrzelił go z wiatrówki…
opowiastki

Wszystkiemu przyglądała się matka

Wszystkiemu przyglądała się matka Gabriela, lecz nie zareagowała, a co więcej współpracowała ze swoim partnerem.
opowiastki
Kiedy para zdała sobie sprawę, że dziecko nie żyje, zadzwoniła na numer alarmowy, lecz sąd uznał, iż nie zrobili tego w celu pomocy Gabrielowi, ale by ukryć swój bestialski czyn.

James Cermak, jeden z sanitariuszy, który przyjechał do zgłoszenia wyznał, iż chłopiec miał na ciele niewiarygodne szkody świadczące o długotrwałym cierpieniu.
opowiastki

Podczas zeznań

Podczas zeznań, Aguirre powiedział policjantom, że uderzył chłopca 10 razy w głowę, 20 razy po ciele i „stracił rachubę”.
opowiastki

Życie 8-letniego Gabriela było prawdziwą męką i niestety nikt w porę nie zareagował, by uwolnić go od codziennych katuszy.

Mamy nadzieję, że zabójca bezbronnego dziecka oraz jego własna matka, która nie podjęła się żadnej interwencji, kiedy syn cierpiał na jej oczach, poniosą najwyższą z możliwych kar!

Źródło: thesun.co.uk

Zobacz także – Nie może podnieść rąk ani głowy, ale mimo to maluje najpiękniejsze obrazy! Zobacz jej imponujący talent! oraz Nastolatka ratuje życie małemu osiołkowi. PIĘKNA HISTORIA!


loading...
loading...


Aktualizacja: 23 kwietnia 2019